Skocz do zawartości

Ciągły problem z Lanzarem Opti 500x2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam już po prostu dosyć ciągłych problemów z tym wzmacniaczem. Ostatnio miałem problem ponieważ załączyła mi się lampka protection chodz jednoczesnie paliła sie lampa zielona power. Wzmacniacz był nawet przekładany do innego samochodu gdzie instalacja była ok. Nic nie pomagało. Kolega na forum doradził żebym podłączył na krótko wzmacniacz do akumulatora ponieważ masa może być słaba. Tak też zrobiłem. Przy okazji pobawiłem się pobudzaczem przy radiu i o dziwo działał. Chodził parę dni wszystko było ok. Ale ostatnio znowu sytuacja się powtórzyła. Identycznie jak wtedy wracając z pracy zapaliła się czerwona lampka. Nie słuchałem przy tym głośno muzyki bo niby wygrzewam cewkę. Dziś postarałem się zrobić tak jak ostatnio ale nie zdało to rezulatatu. Gdy rozbieram wzmacniacz to nie widzę nic spalonego ani odlutowanego. Brak mi już siły i serio nie wiem co mam robić z tym ustrojstwem. Bardzo mi się podoba jak on gra ale mogł by nie robić mi ciągle problemów. Czy jest to możliwe że wzmacniacz zawiesza się w pozycji protection? POMOCY!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaka rade od nas liczysz?

 

Skoro sprawdziles wszystkie mozliwosci do 'dookola' wzmcniacza i je wykluczyles to znaczy ze wzmacniacz jest uszkodzony.

 

Jesli sie nie znasz na wzmcniaczach to jedyna rada dla Ciebie jest taka - oddaj to komus kto sie zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec posłuchałem kolegi Grzegorza. Jutro bądź w przyszłym tygodniu jadę samochodem do serwisu i maja zobaczyć czy niby coś w instalacji mam zwalone. Pan po opisaniu mojej sytuacji coś tłumaczył mi że ten model ma jakieś sprzęgło masy i to pewnie tego wina. Dla mnie to abstrakcja bo nie słyszałem o tym ale fajnie by było bo instalacje można w każdej chwili poprawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wiem. Ale i tak dzięki za pomoc. Chyba mnie znienawidzą w tym serwisie ale nie po to wydaje kasę żeby leżał. Nie mogę się doczekać aż będę mógł odebrać kasę za ten wzmacniacz i mieć z nim już spokój. Teraz zmieniłem wizje samochodu. Idę w redukcję wagi wiec zostanie tylko zestaw przedni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...