Skocz do zawartości

Samochodzik :P


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Mój tata pod koniec roku lub nawet wakacji chce kupić samochód.

Wymagania:

 

- nowy z salonu

- klima

- diesel

- wspomaganie

- najlepiej jakis większy :)

- cena tak max 60 tys ale to już max najlepiej koło 50-55

 

Na początku upatrzył sobie Fiata Linea a dziś spodobał mu sie w salonie Hyundai i30cw

 

Może coś doradzicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze tak kup roczne autko lub dwulatka :) dobrze szukaj :D to mozesz wyrwac z minimalnym przebiegem http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif i prawie o polowe tansze Nowe autko z salonu to bedzie najwiekszy blad w zyciu jaki popelnicie http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif Wiem po moim tatku :D pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko tylko nie nowy

 

pomysl o ile wyzszej klasy mozesz miec samochod 3 letni np

 

 

za ta cene kupi fajna a6 wmiare nowa :) naprawde polecam :D

 

nowy model passata

 

nowy model toyoty avensis

 

 

i takimi autami to calkiem inna jazda niz ta linea czy tym podobne auta w tej cenie

 

i tak jak gada @arczifo popenicie ogromny blad kupujac nowe auto i wiem to tak samo po moim ojcu

 

 

do jakiego auta bys to w tej cenie nowego porownal ??

 

http://moto.allegro.pl/item336908397_perfe...n_navi_dvd.html

 

wiem zadnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alukard, ale słuchaj po 1 to będzie na raty

 

Po 2 wiesz mi tego nie mów bo ja bym zrobił tak jak mówisz Ty.

 

I NIE PISZCIE MI NIE KUPUJ NOWEGO TYLKO DORADZCIE!!!!!!

 

Bo mojego taty i tak i tak nie przekonamy ma jakiś URAZ do używek :D

Kiedyś kupil malucha odkładał na niego pojechali kupić oglądało go 4 mechaników i 5 sąsiadów wyjechali poza giełde i silnik sie rozpadł i musiał kupić nowy silnik heheh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcziflo, juz masz przerabane u kierownika heahe on ma orionka i sobie chwali ;p

 

Ja polecam cos ze stajni Seata Auto Emocion hehehe naprawde idzie dobrac fajne autko w normalnej cenie, a do tego nie straci na wartosci tak jak np: Fiat

Teraz coraz wiecej Seacikow widac na drogach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre autka to hyundai i kia fiata omijajcie.

 

Popieram kia to bdb i przyjemne autko :) i pamietaj, ze OPEL i FORD gowno word a FIAT to ich brat

Opel Ford i Fiat to trzy różne marki. Fiat to może i racje że żadnego modelu nie ma fajnego ale o fordzie i oplu tego bym nie powiedział. Osobiście z wielu względów wolałbym opla niż peugota czy citroena.

Ja właśnie na przekór bym szukał Astry G które jeszcze można dostać w salonie w całkiem niezłych pieniądzach.

Seata za te pieniądze nowego się nie dostanie. Mowa o cordobie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si, popieram grega co do pierwszego i drugiego zdania :)

 

Popieram tez osoby ktore mowily o KIA,osobiscie mialem okazje jezdzic doslownie wszystkimi nowymi modelami od picanto po opirusa.Jezdzi sie tym bardzo fajnie jakosc wykonania czy wyposarzenie niczym nie odbiega od czolowki europejskiej.

 

Bardzo fajnym i wmiare tanim autkiem jest cee'd.W dieslu bardzo ladnie ciagnie no i gwarancja na 7lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwarancja na kupę czasu ale czy samochód będzie serwisowany? Bo jednak sporo osób kupuje nowe z salonu a później nie korzysta z serwisu bo woli coś samemu zrobić lub np. kolega w warsztacie zrobi mi to sporo taniej. Tutaj też trzeba sobie takie pytanie zadać. Choć jak ma się na nowy samochód to powinno się też mieć na serwis :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o dbanie o auto tylko o naprawy w ramach serwisu. Nie wszystko obejmuje gwarancja no ale to mało ważne.

Jest jeszcze opcja np. ze skodą. Nowa fabia kombi z silnikiem 1.9TDI coś ponad 100km kumplowi rodzice kupili za niecałe 60tys. Szczerze to powiem że w mieście nawet przyzwoicie się tym jeździło.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja dorzuce 3 grosze :)

z tego co oczywiscie wiem...

 

wiec tak, z nowych fiatów tylko nowa croma, znajomy mowi (pracownik salonu fiata) ze jak narazie jest to najbardziej dopracowane autko przez fiata. wszystkie poprzednie co chwile mają te same problemy, elektronika, skrzynie biegów, czasem karoseria chyba tylko z silnikami sie nic nie dzieje.

 

dalej, skoda roomster... omijac szerokim łukiem, wiecej plastiku to juz do auta nie wlozysz jak do tego, dwa silnik nawet na wolnych obrotach słychac bardzo w kabinie, mowie tu o diselku 1.4, podobno ten 1.9 jest cichszy. do tego ten 1.4 to przy 120km/h tak klekocze ze radio trzeba dac dosc glosno...

 

Kia creed, znajomy ma juz troszke i naprawde sobie chwali... wiec moge spokojnie polecic.

 

a tak z innej beczki na koniec warto pochodzic po salonach i popytac o auta które słuzyły jako demonstracyjne.

będą to autka maks pol roczne, z przebiegiem maks 15 tys km, ale bedą naprawde tanie...

tu z doswiadczenia wiem, bo ojciec dorwal dla matki peugeota 307 za praktycznie połowe ceny z małymi drobnymi ;-)

no i autko moge tez polecic, poki co, jak sie jezdzi ekonomicznie to jest ładna srednia, kolo 6 litrów w miescie a na trasie przy 80km/h mozna zejsc do 4,5 :D (silnik 1.4)

oczywiscie jak sie jedzie nie ekonomicznie to tez nie jest strasznie bo srednio 8,1 l

 

Pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam octavia kombi fajne autko szczgólnie 1,9 tdi niewiem jak sie ma teraz cenowo ale tata ma 3 letnia nakrecone 200tys i jest super 1,9tdi 110 km ale naprawde bardzo milo to jezdzi jak na kombi zrywna dynamiczna

 

choć bardzo duzo dobrego słyszałem o silnikach hondy 2,2 turbo diesle I-CTDI taki mały przykład

 

http://moto.allegro.pl/item341364019_honda..._17_tys_km.html

 

także polecam jakieś roczne autko np nowe traci duzo nowa accord 120 tys a roczna juz 75 tyś

 

i nie mówcie cze nieładna :)

 

[ Dodano: 2008-04-09, 14:23 ]

w cenie accorda mozna kupić mazde 6 a teraz wyszła mazda 6 po liftingu bardzo ładna nowa juz od 100 tyś zł

 

jeżdżę japonczykiem od 5 lat nigdy mnie nie zawiódł tata moj jeździ niemacami i powiedział dość następny będzie japoniec a też za każdym razem kupował nowe i to t.diesle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...