Skocz do zawartości

scenic by wania


1wania1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w końcu zdobyłem się na odwagę aby pokazać swoją instalację niestety nie mam wszystkich fotek z prac nad nią a więc jednostka sterująca to PIONEER DEH-P6500R

przód to separowany Vibe SEK50 V3 K Series 5.25"

tył to zabudowa dwa basy JBL GTO 1202D i dwa trzy drożne JBL GTO 937

wzmak JBL gto 75.4II zasila dwa basy

wzmak FLI loaded 900s zasila reszte

kondensator IN-PHASE 1,2

post-3182-083517700 1278625333_thumb.jpg

post-3182-057525300 1278625439_thumb.jpg

post-3182-054046100 1278625527_thumb.jpg

post-3182-059529400 1278625589_thumb.jpg

post-3182-033201700 1278625662_thumb.jpg

post-3182-096499700 1278625715_thumb.jpg

post-3182-094738700 1278625770_thumb.jpg

post-3182-087924500 1278625843_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż systemu przedniego bardzo kiepski ( woofery o ile na dystansie, przykręconym do blachy to ok ). Bardziej auto jako demo choć sporo niedoróbek tu widać. Kable nie w peszlach, tak sobie to wygląda. Jajka pewnie po to zeby grały w widza oglądającego bagaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:zdegustowany: :zdegustowany: nie rozumiem zbytnio tego rozwiązania. Jak na demo car za mało ekstrawagancki i słabo wykończony, a instalację SQ to miernota. Te średniotonowce to są przynajmniej w komorach? Właśnie powalla dobrze zapytał czy te jajka grają razem z subem w komorze ? Jak tak to .... :zdegustowany: :zdegustowany:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:zdegustowany: :zdegustowany: nie rozumiem zbytnio tego rozwiązania. Jak na demo car za mało ekstrawagancki i słabo wykończony, a instalację SQ to miernota. Te średniotonowce to są przynajmniej w komorach? Właśnie powalla dobrze zapytał czy te jajka grają razem z subem w komorze ? Jak tak to .... :zdegustowany: :zdegustowany:

 

 

to nie sa sredniaki tylko zwrotka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie te "jajca" nie grają w jednej komorze z basem w drzwiach wofery są przykręcone na dystansie do blachy i wszystko wygłuszone, niestety zaczołem ten projekt zanim poznałem te stronę teraz na pewno wiele bym pozmieniał. wykończenie nie jest może najlepsze ale lepsze to niż nieobity kawał szafy po babce albo wióry w bagażniku Edytowane przez 1wania1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem że to jakieś cudne średniotonówki. Nie przyuważyłem że to faktycznie zwrotnice :D hehe atrapa 3-waya :D

 

Wania wyrzuć te jajka i jakoś załataj te dziury i będzie cacy jak na pierwszy montaż. Ogólnie zdolności manualne jakieś posiadasz więc tragedii nie ma. Jeżeli samochód na dłużej to ładuj wysokotonowce w słupki...

Edytowane przez Woolly24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec widac ze potencjal jest , panel drzwiowy na woofery wyglada dobrze ( napewno po obiciu duzo lepiej ) ale wklad pracy w niego jest spory i fajnie wyszedl ale skoro sie tak postarales z panelem to zrobienie ladnych slupkow pod tweetery to pestka a wygladalo by duzo lepiej , zwrotki mi nie masuja tak przykrecone ( kwestia gustu ) ale ja bym je pochowal , z tylu widac ze smykjalka do zywicy jest ale moglo to wygladac estetyczniej trzeba bylo tez ladnie ozywicowac wzmaki bo to mi tam nie pasuje , czy komory maja 32litry nie bede dyskutowal moze mi sie wydaja tylko dosc male , jajek bym nigdy nie zamontowal bo raz ze nie lubie dzwieku z tylu dwa ze zupelnym absurdem jest mnontaz ich w bagazniku w strone klapy ( ale moze tobie sie podoba jak to gra )

 

 

... ale przy takich projektach podstawowym moim zarzutem jest to ze jezeli robisz cos co ma wygladac jak DEMOCAR to rob to profi od poczatku do konca ( tutaj tego nie ma ) a jak ma to grac a nie tylko wygladac to szkoda wyrzucania pieniedzy w bloto na dwa kiepskie suby , dwa kiepskie jajka , skoro mozna za to miec jeden dobry sub , wzmakow dotyczy ta sama kwestia z tym ze tez mozna by miec dwa ale lepsze ( moim zdaniem ) , No i skoro juz robiles panele pod glosniki to dlaczego masz z przodu 13,5cm a nie 16,5 ???

 

 

 

 

To moje zdanie i ja bym poprostu zrobil inaczej poniewaz dla mnie kwestia wygladu jest wazna dopiero wtedy kiedy wszystkie elementy juz prawidlowo ze soba graja , gdy juz jestem pewny ze po przerobieniu wielu roznych komponentow mam w samochodzie to co mi przypasuje to zaczynam myslec o wygladzie a inna sprawa ze mamy inny gust ja nie lubie jak to sie rzuca w oczy , ma wygladac prawie jak seria , wszytko ma byc pochowane w miare mozliwosci a przedewszystkim ma grac i zaskakiwac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...