Skocz do zawartości

Gdzie kupić taki układ ?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam obeznanych w temacie, jakis czas temu zakupilem Phase linear OPUS1. dałem kumplowi do naprawy i wszystko niby pieknie ladnie hula ale jest uszkodzony jakis ukladzik a po za nim wszystko ok. podpowiedzcie gdzie moge taki zakupic/dostac gdziekolwiek? pewne jest to ze napewno to jest przyczyna awari bo ktos tam w serwisie w ktorym kupel pracuje ma podobnego phasa i na probe przelozyli to pierdolko i wzmak hula jak zloto. i teraz jest problem bo nigdzie nie moga sie tego doszukac :zalamany: Prosze was o pomoc. Dziekuje

post-3358-078057300 1278618041_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za podanie nie pełnych danych gdyz jest to dokladnie TRIPATH 0103a i takiego musze szukac, tak wiec panie Grzegorzu1969 jesli uda ci sie w miare szybko zlokalizowac czy to jest ten uklad to zamowimy to razem, moze zrobia jakies promo bo do tanich i prostych on nie nalezy z tego co czytam w sieci Edytowane przez leonsr60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po kolei :

1) Potrzebna jest pełna specyfikacja układu (mój ma oznaczenie TA0102A B 991 i nie wiem jeszcze czym się różni od B 9943) trzeba zerknąć do noty katalogowej;

2) Do środy będę wiedział czy padł ten układ i chętnie ewentualnie skorzystam z propozycji micha82lca ;

3) Pozwólcie że jeszcze nie będę się wypowiadał czy warto naprawiać za takie pieniądze czy nie -> kiedyś kosztował mój około 4000 zł i oznacza to tylko tyle że tyle kosztował, był porównywany w testach jako bezpośredni konkurent : Sinfoni, DLS A-serii;, Dimension Pro, Audisona VRX-a i oznacza to tylko tyle, że komuś innemu według jego gustu tak się zdawało (jeśli chodzi o testy to bezpośrednio wierzę jedynie w zmierzone dane elektryczne reszta jest oceną według gustu subiektywną i jeśli mam możliwość to sam kupuje podłączam u siebie i wystawiam własną ocenę).

4) Układ jest dostępny np. tu : http://www.littlediode.com/components/TA0102A.html?NO_COOKIE_WARNING=2&ti=874bfef56d31c55812dee466ae6dc4ef&xid=6d80174e4c5d5ed90fa4e8a2184dc48d .

Jeśli możecie poczekajcie z zamówieniem do środy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważcie, że na stronce zaznaczone jest, że wysyłają w ciągu 5 dni do tego dochodzi jeszcze sama realizacja przesyłki przez pocztę, a ja wyjeżdżam 22 lipca więc musicie się streszczać bo może się okazać, że nie zdąży przyjść przed moim wyjazdem, wtedy musielibyście poczekać aż wrócę z PL i wyślę pocztą a to czas i dodatkowe koszta

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam dla was dobrą informację :) sprawdziłem gdzie dokładnie mieści się ten sklep i... mam do niego 16km :rolleyes: więc problem przesyłki znika (przedzwonię tylko do nich jak się już zdecydujecie/zdecydujesz z zapytaniem czy mogę odebrać osobiście i kiedy...nie powinno być problemu) pytanie jeszcze czy mają stale na składzie czy też muszą zamówić najpierw i stąd "shipping in 5 days"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauważcie, że na stronce zaznaczone jest, że wysyłają w ciągu 5 dni do tego dochodzi jeszcze sama realizacja przesyłki przez pocztę, a ja wyjeżdżam 22 lipca więc musicie się streszczać bo może się okazać, że nie zdąży przyjść przed moim wyjazdem, wtedy musielibyście poczekać aż wrócę z PL i wyślę pocztą a to czas i dodatkowe koszta

pozdr

michas82lca bylbym dozgonnie wdzieczny gdybys spytal czy maja akuratnie taki uklad jaki potrzebuje tripath ta0103a lub ewentualnie taki ktory by mogl pracowac w tym wzmaku

Edytowane przez leonsr60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest z tymi wynalazkami :rolleyes:

nie ma potem jak tego serwisowac albo sie nie oplaca

podobnie jak z hybrydami stk sanyo czy svi,rsn sakena

Ma to jednak swoje zalety -> wszystkie te "wynalazki" serwisuje się i naprawia na oryginalnych częściach dzięki czemu zachowują one parametry po naprawie.

Do naprawy np. czarnych Alpine i Sony złotej serii używa się (szczególnie w naszym kraju) nie Sanken-ów lecz zamienników przez co po naprawie brzmią "prawie" jak oryginał.

"Prawie robi czasem różnicę" :dobani: .

Edytowane przez Grzegorz1969
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do awaryjności tych wzmacniaczy, swojego słucham już ponad 2 lata, grał pod 4 i 2 ohmami z różnymi głosnikami i póki co " tfu tfu" gra.

PS. Nowy Opus u nas w kraju kosztował 2500pln

 

dlatego dziwie się skąd ta cena 4000 zł wzięła się u Grzegorza ... najdroższy Phase to był Oups 150.4 i Ultra ( ani jeden nie był klasą T ) T-tki były tańsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michas82lca bylbym dozgonnie wdzieczny gdybys spytal czy maja akuratnie taki uklad jaki potrzebuje tripath ta0103a lub ewentualnie taki ktory by mogl pracowac w tym wzmaku

panowie to proszę się określić czy mam do nich dzwonić (pisałeś do mnie na priv ale nie wiem czy to z tym sklepem z linku Grzegorza się kontaktowałeś) bo pewnie trzeba go będzie jak znam życie zamówić i swoje odczekać, a czas leci... pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wy nie ten sam układ potrzebujecie?? :)

proszę wobec tego abyś Ty i Grzegorz podali dokładnie co wam potrzeba (najlepiej z linkiem żeby wykluczyć pomyłkę) czy mam zamawiać...czyli dokładnie co i jak. Dzisiaj pewnie już za późno ale w poniedziałek mogę do nich zadzwonić i ewentualnie zamówić, odebrałbym osobiście. Tylko muszę wiedzieć o co dokładnie mam zapytać...

aha....leonser60 jak znam anglików to jeśli powiedzieli, że dadzą Ci znać jak znajdą dostawcę to na 100% o tym zapomną, czyli przypominaj im się bo inaczej nic z tego nie będzie...no chyba, że się mylę i trafiliśmy na jedną na tysiąc porządną firmę ale mieszkam tu już 5 lat i dosłownie zawsze mam z tym schody. To są ludzie wyjątkowo leniwi i pracownikowi przeważnie nie zależy na tym aby Ci coś sprzedać więc musisz się upomnieć ale za to jak już się przypomnisz to raczej nie trafiają się oszuści (przynajmniej ja zawsze na uczciwych trafiałem) i nie powinno być problemów z realizacją

Edytowane przez michas82lca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...