Skocz do zawartości

Laptop do max 2000zł


dreadlook
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Ja posiadam samsunga i7 R780 4gb ramu pc 1100(niedokladna wartość) grafa 1gb dysk 500, 17^ matryca itp

 

Co moge powiedzieć na temat tego lapka... faktycznie jestem zaskoczony i zdumiony jak (szajsung) :zdziwko: stanoł na wysokości zadania i zrobili naprawde pożadny sprzecior Komp sie nie grzeje trzyma stala temperature nawet jesli kladziesz go na poduszke :D Parametry kompa na dzisiejsze standardy sa calkiem calkiem :)) gralem w kilka nowych gierek na max detalach i jest loox

Tak od siebie do modelu r780 i7 dolozyl bym wiecej ramu :D:rotfl:

i Deczko mocniejsza baterie poniewaz moja na maxa trzyma 40min ;/

 

Swego czasu wzielem go na raty i dodatkowa gwarancja zaplacilem majatek bo az 4900zł mnie wyszlo ale nie zaluje :)

 

Szczeze polecam produkty (szajsunga) :D te z literka "R" innych nie mialem okazji testowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro, przy takiej konfiguracji i dużym obciążeniu sprzętu, np. przy graniu, nie ma się co dziwić, że bateria tyle trzyma. U mnie w Lenovo Y550 jak gram w Nfs Hot Pursuit na pełnych detalach, bateria trzyma półtorej godziny max. A poza tym trzeba skonfigurować plan zasilania tak, żeby nie odcinał mocy procka, grafiki itd.

A co do tego ramu, to albo masz 1066 MHz, albo 1333, no chyba, że 1666 :)

 

Samsungi są na prawdę godne polecenia, co prawda jakość użytych materiałów nie taka dobra jak w starszych IBM (Lenovo), ale jest dużo lepiej niż u HP czy Acera. W lenovo śmieszna sprawa, y530 to idealnie wykończony notebook, metal i miękkie tworzywa, natomiast y550 przypomina bardziej samsunga r560, czyli twardy platik jest wszędzie.

Warto spojrzeć również na Della ze względu na świetną gwarancję oraz HP ale tylko z serii Probook.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenovo y530

on ma grafe GeForce 9600M GS, Packard, którego polecono mi na forum pclab ma ATI Radeon HD 5650, który w testach wypada lepiej, więc dlaczego polecacie lenovo? :P

 

zajrzyjcie tutaj: http://forum.pclab.pl/topic/671563-laptop-do-max-1900z%C5%82/page__gopid__9061749entry9061749 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzilem te ramy 1066 :) masz racje z grami ale Cie zaskocze nie uzywam kompa do gier bez kabla :D raz sprawdzalem jak to wyglada wytrzymał 26min :Pp

Ale obciazenie procka i grafiki prawie max, konfiguracja systemu tez na max zuzycie pradowe :) W sumie nie wydalem tyle kasy aby teraz spowalniać kompa niedoborem prądu :) on ma pracować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że czekać to można w nieskończoność, ale teraz naprawdę warto poczekać, niedługo wyjdzie więcej modeli sandy bridge i do końca kwietnia powinny być AMD llano, który zapowiada się na idealny procesor do laptopa, z w miarę mocną zintegrowaną kartą graficzną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie dlatego polecam Lenovo, bo przetestowane i na prawdę godne polecenia.

Hmm, co do Radków, to różnie bywa, raz lepiej, raz gorzej, najlepiej porównać te dwie karty na identycznym zestawieniu reszty sprzętu, ale wątpię, że na matrycy w lapku tej klasy zauważysz gigantyczną różnicę, tym bardziej w wydajności, bo żeby zmulić procka z 9600m musiałbyś go ładnie katować, większość tytułów bez problemu idzie.

 

a nie doradzili że warto poczekać na Sandy Bridge ??

 

proc amd i grafika radeona.,. będzie cieplutko

 

Mrr, będzie można herbatkę grzać na lapku :)

 

Ja osobiście używam takiego komputera do czegoś innego niż gry, przede wszystkim muzyka, dokumenty i troszkę Photoshopa. Grafika z mojego y550 (gt130 m) baaardzo pomaga CPU w przetwarzaniu informacji.

 

Jestem za tym, żeby nie kupować nic w ciemno, najlepiej jechać do jakiegoś sklepu i przetestować dokładnie, pooglądać, pomacać. To ma służyć na lata. Chyba, że lubisz zabawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...