Skocz do zawartości

III eliminacje MP EASCA w Sosnowcu


Rekomendowane odpowiedzi

Powalla - ja raczej nie mam auta z cyklu wysokie, tylko bardziej bliżej ziemi ... i nie za bardzo uśmiechało mi się ryć zderzakiem po dziurach ...

 

Wolf - o której przybyłeś ? bo szczerze to Cię nie widziałem a schodziłem parking CA chyba ze 4 razy jak nie lepiej ... Marcina tak samo nie widziałem ...

 

Byłem autem na placu od 9 do 17, z 1h wyjątkiem na odsłuch sędziowski. Może szukałeś nie tego autka co trzeba hehe. Jak by co to Polo od roku już nie mam :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wolf - nie Polo nie szukałem, szukałem włoskiej myśli technicznej :)

Powalla - nie widziałem ani jednego, ani drugiego :( no nic trudno.

 

Najwięcej gości chyba miało Renault z czworaczkami DM, bo siedziało w nim aż czterech panów :D

 

 

No to jak nie było ani mnie ani 307'ki to musieliśmy być akurat na ocenie bo mniej więcej podobnie nam to wypadło. W każdym razie napewno jeszcze będzie okazja żeby spotkać się i pogadać no i odsłuchać furkę - a że plany na zmiany mam na najbliższych kilka miesięcy ( raczej nie zmiany sprzętowe a konfiguracyjno-montażowe) to będzie co słuchać, i raczej co zawody powinno być inaczej.... ale pewnie nie zawsze lepiej hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak nie było ani mnie ani 307'ki to musieliśmy być akurat na ocenie bo mniej więcej podobnie nam to wypadło. W każdym razie napewno jeszcze będzie okazja żeby spotkać się i pogadać no i odsłuchać furkę - a że plany na zmiany mam na najbliższych kilka miesięcy ( raczej nie zmiany sprzętowe a konfiguracyjno-montażowe) to będzie co słuchać, i raczej co zawody powinno być inaczej.... ale pewnie nie zawsze lepiej hahahah

 

Potwierdzam, furki stały obok siebie praktycznie przez cały dzień, wyjątkiem był odsłuch do oceny.

 

Hellsin, tak jak mówi Wolf, okazja na posłuchanie jeszcze będzie, na pewno w lepszym wydaniu niż wczoraj... U mnie nie wyglądało to wczoraj najlepiej, ale wyciągnę wnioski i się poprawię :)... także wiele nie straciłeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem ... i jakoś mnie nie urzekło ... wszyscy zagonieni ... jedynie zamieniłem parę słów z Panem z Octavii czarnej ( dziękuję za parę minut konwersacji ) niestety nie udało się zrobić odsłuchu, bo pojechał na ocenę ... ale cóż ...

Co do samego AMS S-wiec - najlepsze auta za barierkami, a tak bardzo dużo niezagospodarowanego metrażu hali wystawowej ... droga na parking przez mękę ... gratuluje pomysłu ... myślałem że się zwieszę wyjeżdżając ...

sorki faktycznie przed ocena nigdy nikomu "obcemu" (wystarczylo sie przedstawic ze jestem z SCA inapewno wmiare mozliwosci nie bylo by problemu)nie pozwalam sluchac ze zrozumialych wzgledow ,ale kazdy mogl to zrobic po (byl o tym informowany) a samochod prawie caly czas stal otworem ,wiec nie wiem dlaczego taka dziwna opinia pozatym przy imprezach 2 dniowych mozna pojawic sie rowniez w niedziele (tez jestesmy na placu i zawsze mamy -jako zawodnicy- duuuuuuuuzo wiecej czasu)

pozdrawiam

maniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolf, Marcin - możliwe że pojechaliście na ocenę i pewnie dlatego was nie widziałem :)

Maniek - nie no ok, ale jak mam latać do każdego i krzyczeć : " Hej jestem taki i tak stąd i stąd " to dla mnie to trochę dziwne ... skoro jest zainteresowanie, to chyba znaczy że coś ktoś tam coś słyszał, coś tam słuchał i coś tam wie ;)

Niestety nie mam czasu, ani ochoty 2 razy jeździć na te same same zawody bo nie mieszkam w Sosnowcu czy Katowicach :)

Tak jak piszą koledzy - jeszcze będzie czas na odsłuch i itp.

Mi wtedy osobiście zależało na pokazaniu mojej drugiej połowie auta "dobrze zrobionego", co by wiedziała po co niektórzy spędzają długie dni i noce w garażu, oraz koledze pokazać, że na 6x9 świat się nie kończy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda udana, kilka aut posłuchanych (btw dzięki Wolf :ok: ) choć znów zbyt mało,

garść cennych uwag od sędziego do przekuwania w życie - ogólnie było miło :)

Na wystawie też kilka ciekawych sztuk, niektórych dwunożnych, niektórych czterokołowych - dla każdego coś miłego.

Wolf' date=' Marcin - możliwe że pojechaliście na ocenę i pewnie dlatego was nie widziałem [/quote'] z tego co kojarzę koledzy stali koło 'Dzikiego' outlandera, przed dwoma niebieskimi clio :zawstydzony:

post-3500-053754500 1277650433_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellsin, a ja do tej pory myślałem że od 6x9 się zaczyna, a nie kończy :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

pisałem to w sensie poszerzania horyzontów :D

 

Zgadza się - dokładnie w tym miejscu stały autka Wolfa i Marcina :wink:

 

Auto Dzikiego widziałem ( tak samo jak i jego oraz JD ), Clio-ówki zresztą to samo, a obok nich puste 2 miejsca ... czyli tak jak pisali koledzy musiałem trafić na odsłuchy w ich przypadkach co się potwierdziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dopiero zaczyna tutaj, ale byłem na Auto Moto Show, właśnie wróciłem, 15 minut do expo mam na nogach. Jestem tutaj na tyle krótko że nie wiem jakie kto ma autka, ale jeżeli chodzi o CA, to obejrzałem wszystkie jakie były, i zaglądałem do każdego które było otwarte. Jak by Wam się chciało, tym co byli ze swoimi autkami to napiszcie co macie za maszynki, a zobaczę czy zaglądałem :wink: Podobało mi się nawet takie jedno Seicento, jak dla mnie, ładnie grało. A te niektóre Panie, mmm..., szczególnie przypadła mi do gustu jedna Pani policjant :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to jest to Sejczento z Armara, teraz zobaczyłem na stronce, ale teraz był bagażnik zabudowany, bo na stronie jest jeszcze w bagażniku skrzynia. Takim Sejczentem mógłbym jeździć :P Była też taka stara czarna Panda, ale to już tylko raczej do robienia ciśnienia, tak mi się wydaje bo nie jestem jeszcze obeznany w tym, ale 4 wzmacniacze robiły dobre wrażenie :)

 

@edit

Zastanawia mnie jeszcze coś, było auto, na śmierć zapomniałem co to było, jakieś coupe, 3 drzwiowe, bodajże białe, na podłodze 3 wzmaki pod pleksą, na lewo subik, a na prawo, właśnie, jakiś zbiorniczek z zielonym płynem, który jak się dobrze dopatrzyłem był wężykami wprowadzany do wzmaków, jakieś chłodzenie płynem czy coś takiego?

Edytowane przez Crest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...