Skocz do zawartości

III eliminacje MP EASCA w Sosnowcu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przypominam, że rejestracja internetowa na zawody w Sosnowcu jest możliwa do końca wtorku (22.06.2010). Później można się będzie zarejestrować na miejscu imprezy bezpośrednio przed rozpoczęciem zawodów (są wówczas nieco wyższe opłaty rejestracyjne).

 

Rejestracja internetowa:

http://easca.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=39

 

Informacje dla zawodników:

http://easca.pl/forum/viewforum.php?f=22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem ... i jakoś mnie nie urzekło ... wszyscy zagonieni ... jedynie zamieniłem parę słów z Panem z Octavii czarnej ( dziękuję za parę minut konwersacji ) niestety nie udało się zrobić odsłuchu, bo pojechał na ocenę ... ale cóż ...

Co do samego AMS S-wiec - najlepsze auta za barierkami, a tak bardzo dużo niezagospodarowanego metrażu hali wystawowej ... droga na parking przez mękę ... gratuluje pomysłu ... myślałem że się zwieszę wyjeżdżając ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem , też mało słuchałem *... ale do parkingu miałem moment, a że autko mam wysokie to mogłem sobie na tych pożal się Boże parkingach za te 10zł poszaleć ;)

 

*przed odsłuchami sędziów właściciele bronili swych autek jak ognia , a po odsłuchach pozamykali fury i poszli zwiedzać...kij, a nie impreza !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem , też mało słuchałem *... ale do parkingu miałem moment, a że autko mam wysokie to mogłem sobie na tych pożal się Boże parkingach za te 10zł poszaleć ;)

 

*przed odsłuchami sędziów właściciele bronili swych autek jak ognia , a po odsłuchach pozamykali fury i poszli zwiedzać...kij, a nie impreza !

 

 

ja tam całą impreze kręciłem się koło auta - każdy kto chciał posłuchać - posłuchał bez problemu, i nieważne czy przed czy po ocenie - lekko licząc z 15-20 osób spokojnie się przez auto przewinęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie , gdybym na Ciebie nie zapolował (kilka razy podchodziłem), to bym autka nie posłuchał ... czyż to nie prawda?

 

 

PS; za bardzo masz rozkręconego suba ... jak dla mnie oczywiście .

 

 

Cholera gdzie ja byłem jak był ten pokaz? :kwasny:

 

Ta była niezła ..

 

http://obrazki.elektroda.net/29_1277588802_thumb.jpg http://obrazki.elektroda.net/14_1277588856_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalla, nie będziemy się licytować ile razy atakowałeś :) ważne że udało Ci się posłuchać :)

 

ps. sub jak sub, większego knota słuchałeś, tak samo nieświadomie, jak ja do tej pory :wink:

 

następnym razem będzie już poprawione :) i mam nadzieję że zagra lepiej.

 

Jednak na coś takie spoto-zawody się przydają, ale też sędzia a sędzia robi różnicę.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jednak na coś takie spoto-zawody się przydają, ale też sędzia a sędzia robi różnicę.

 

Pzdr.

 

 

Ehh spytaj się "kolegów warszawiaków" jak może wyglądać spot całodniowy ..ba dla niektórych też potem całonocny ale taki bez zawodów ... nawet nie ma co porównywać, do tego "czegoś" co dziś miało miejsce. W sumie nawet te odsłuchy sędziowane , to były w takim miejscu że te SC z Armaru dawało nieźle w kość ... no ale przynajmniej było w cieniu.

 

 

PS: Daniel a moje foty z prac nad Audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem , też mało słuchałem *... ale do parkingu miałem moment, a że autko mam wysokie to mogłem sobie na tych pożal się Boże parkingach za te 10zł poszaleć ;)

 

*przed odsłuchami sędziów właściciele bronili swych autek jak ognia , a po odsłuchach pozamykali fury i poszli zwiedzać...kij, a nie impreza !

 

Powalla - ja raczej nie mam auta z cyklu wysokie, tylko bardziej bliżej ziemi ... i nie za bardzo uśmiechało mi się ryć zderzakiem po dziurach ...

 

Wolf - o której przybyłeś ? bo szczerze to Cię nie widziałem a schodziłem parking CA chyba ze 4 razy jak nie lepiej ... Marcina tak samo nie widziałem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...