Skocz do zawartości

III eliminacje MP EASCA w Sosnowcu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak już o Hostessach mowa to i ja dodam swoją faworytkę :)

post-3212-035548000 1277713846_thumb.jpg

 

choć ta dziewczyna (z lewej) była właścicielką najładniejszego uśmiechu

post-3212-080005800 1277714233_thumb.jpg

 

Tak na marginesie, to białe 2 drzwiowe coupe to Oldsmobile Alero, a Braxy chłodzą i grzeją się glikolem z barwnikiem :) a temperaturę to one mają, bo plexa się wyginała w zeszłym sezonie i na ten już wstawione zostały 8mm szyby hartowane

Edytowane przez tbrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zobaczyłem posłuchałem co nieco, nie mam zamiaru wnikać tutaj w jakieś oceny miejsca itp, bo zdanie o tym mam już od dawna wyrobione i puki co progresu nie ma żadnego.

 

Natomiast jedyne co mogę powiedzieć to to, że Dziki tam trochę nie pasuję, zdecydowanie zawyża poziom :), rzekł bym więcej, ( nie obrażając nikogo ), przeważnie mówię zawszę co myślę i stwierdzam bez ogródek, że na dzień dzisiejszy z tego co wysłuchałem na placu, to jest sobie Dziki potem długo długo nic i gdzieś tam można by resztę upchać, z mojej strony gratulacje dla samego Dzikiego, bo o ile Trafic do mnie nie przemawiał, to mitsu i owszem, można by się czepić na siłę paru pierdół ale myślę, że nie ma sensu bo nie jest to jakimś bijącym problemem generalnie wszystko było tam jak najbardziej poprawne i akceptowalne.

 

pzdr. Łukasz

Edytowane przez Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...stwierdzam bez ogródek, że na dzień dzisiejszy z tego co wysłuchałem na placu, to jest sobie Dziki potem długo długo nic ...

 

pzdr. Łukasz

Lukasz wredoto to nam teraz dales ... :zabanowany: a tak na powaznie chwala ci za to co napisales o dzikim

pozdro

m

ps juz sie wyspales? :przestraszony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz wredoto to nam teraz dales ... :zabanowany: a tak na powaznie chwala ci za to co napisales o dzikim

pozdro

m

ps juz sie wyspales? :przestraszony:

 

oj tam dałem wam kopa na zapęd do roboty :) chodź Adasia w sumie tam nie koniecznie trzeba liczyć, niech tylko te cyrki ogarnie ...

 

A tak to, mam katar gorączkę i czuje się z lekka do d.... :) ale o dziwo się wyspałem :]

 

Co do dzikiego to napisałem jak jest, i jak ja uważam :)

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując do zawodów CA , to te całe zawody na najlepszy bagażnik, wnętrze itd , to tez był pokaz ...bezguścia totalnego . Taki Dziki przegrał ze zwykłym bordowym SC w białej skórce wewnątrz i pseudo sportowymi fotelami, a w bagaju Vibe sek...masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując do zawodów CA , to te całe zawody na najlepszy bagażnik, wnętrze itd , to tez był pokaz ...bezguścia totalnego . Taki Dziki przegrał ze zwykłym bordowym SC w białej skórce wewnątrz i pseudo sportowymi fotelami, a w bagaju Vibe sek...masakra!

 

A masz gdzieś foto tego SC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując do zawodów CA , to te całe zawody na najlepszy bagażnik, wnętrze itd , to tez był pokaz ...bezguścia totalnego . Taki Dziki przegrał ze zwykłym bordowym SC w białej skórce wewnątrz i pseudo sportowymi fotelami, a w bagaju Vibe sek...masakra!

 

No przecież napisałem, że Dziki tam nie pasuje :).

 

 

pzdr. Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie te elipsy w ogóle mi nie pasują, ale korek od zawsze mi się podobał. Mam nadzieję że pojawi się właścicielka ze swoim pojazdem na Summer Car Party we wrześniu, tego już nie mogę opuścić ani jednego dnia. Edytowane przez Crest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem bardzo podziękować Bambino oraz Kudlatemu, ktorzy pomogli przy kłopotach związanych ze startem - Wielkie dziękuje i licze, że będe się mógł kiedyś ja odwdzięczyć.

Szkoda, że lokalnej ekipie wyżej ambicja zagrała niż chęć pomocy, ale nie życze by sami sie kiedyś w takiej sytuacji znaleźli.....

 

Przy dużych trudach-powrót z I oraz II miejscem usatysfakcjonowało mnie - II bo I zajęła tajemnicza Marabelka :zdrowko:

także i tak uważam, że jest dobrze

 

Pozdro dla obecnych z wyjącego CRX;a i jeszcze raz dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...