Skocz do zawartości

Wybór radyjka


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze nikt mi nie powiedział, że to wabik na blachary, poza tym nie uznaje takowego zainteresowania ( nie wiem może jestem inny ... )

Fakt jest jeden - z moich doświadczeń z Clarion-ami wiem, że nie zamienię radia na żadne, oprócz wyższego modelu :)

 

Nie 9855 to następca 9835 ... a że niekoniecznie to lepszy następca , to już nas firmy CA do tego przyzwyczajają od lat i to nie tylko u Alpine :wink:

 

to fakt - Clarion tak wypuścił felera w 2006 roku ... seria X5X była lepsza niż X6X ...

Edytowane przez Hellsin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacze sie do tematu. Przyszedl czas na zmiane radyjka na cos troche lepszego jak mam i tutaj pytanie do was: JAKIE?? kompletnie sie nie orietuje w tych nowych modelach alpine, czy clarion, jvc, pioneer... szukam czegos do 600zl, jak bedzie 650zl tez nic sie nie stanie, najlepiej cos nowego, ale i bardzo dobra uzywka by mnie zadowolila. Zmieniam radyjko bo przyjda na przod nowe glosniczki (marketowej jakosci jakies hertz esk, badz hsk lub cos podobnego albo jakies phoncary) doradzcie cos z radio

 

takie cos byloby dobre??:

 

http://allegro.pl/item1109878542_clarion_fz409e_usb_mp3_wma_aac_i_mega_gratis.html

CLARION FZ409E

 

Podpisujemy linki 6 pkt regulaminu

warn

pozdro Gilotyn@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było o tym całkiem sporo. Jeżeli chodzi o nowe radyjka to z dobrym dźwiękiem warty kupienia jest Kenwood 6544, ma dodatkowo Bluetooth, USB z przodu, procesor dźwięku i filtry dla suba i woofera. Z używek jest już większe pole do popisu ale tutaj się nie wypowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...