Skocz do zawartości

Opinie o ALPINE cda 117ri


Qb@
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Antek nie wiem czy pamietasz do niedawna mialem Alpine CDE-9871r...

Obslugiwala i-phone'a bo poprzedni wlasciciel tego potrzebowal.

Nie wiem czy sluchales jak gral moj zestaw z tym radiem. Wydawalo mi sie ze jest naprawde niezle. Dopoki nie kupilem do niedawna Alpine CDA-9812RR...

Roznica jest kolosalna. Sam z reszta wiesz jak gra bo podlaczalismy ja pod Twoj samochod i pod A5-tke...wyrywalo samochod z ramy...wiadomo podlaczylismy i wyregulowalismy ja wstepnie bardzo ale pamietam Twoja mine jak glosniki zaryczaly i poczulismy sie troche jak multikinie.;D

Nie ma co sie oszukiwac, nie dosc ze dwa rozne radia to jakosc wykonania jednego i drugiego to dwie zupelnie inne bajki. W 9812 nie mam zadnego klawisza wytartego a kupilem uzywke przeciez!! A w 9871 sa powycierane troche 1,2,3,4,5,6 i wszystkie cztery golo galki...sama jakosc wykonania. Nie bede juz sie nawet o bebechach wypowiadal....

Mysle Antek bo chyba masz mozliwosc pozyczyc 117 od kogos i posluchac i skonfrontujemy ja z moja 9812 i chociaz troszke bedziesz wiedzial co i jak..juz pomijam ze moja nie ma mozliwosci podlaczenia ipoda.

dobrze bedzie.;)

 

Ja bym jednak nie porównywał CDE z CDA (przetworniki, końcówki etc.) ;)

 

Ale niekoniecznie musisz od razu na starszy - pytanie czy masz kase zeby dolozyc do zrodla i pytanie czy ono akurat najlpiej wpisze sie w Twoj system. Bo jesli tak to j.w. wspomnialem kup dex-p99rs w ok. 3k PLN mozna trafic a i chyba ma i USB i czyta pendrive'y. ba nawet ostatnio gdzie czytalem ze i wave'y czyta to radyjko........ nie wiem czy by sie spodobało ale takie bym z tych nowych z checią przytulił i sprawdził jak gra.

 

Bardzo mi się podoba P88RS II, doczytuję właśnie jak z obsługą iphone, przeglądaniem mp3 itp. Nigdy się nie orientowałem jak wygląda sprawa z modułami u Pioneera. Niestety nawet jak to będzie do przełknięcia, to ciężko dostać.

 

Nie widzę po prostu sensu kupowania mega jednostki centralnej, na której w jakichś 50% będę słuchał mp3(40% zostawiam da CD i 10% dla radia).

 

Jeśli chodzi o koszt, to nie chciałbym przekroczyć 1200zł, a im mniej tym lepiej ;)

 

Do 9835 i 9833 można podłączyć Ipoda przez interfejs, 9855 i 9853 tak samo.

 

pytanie tylko jak to się sprawdza w codziennym użytkowaniu, bo jeśli tak jak np. w 9884R to ja dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostrajanie dźwięku

 

* Regulacja poziomu subwoofera : 0 do 15

* Filtr górnoprzepustowy: OFF/60/80/100Hz (Przełączany)

* Zakres regulacji poziomu tonów niskich: ±7 (Niezbędny PXA-H100 )

* Zakres regulacji poziomu tonów wysokich : ±7 (Niezbędny PXA-H100 )

* Tryby MediaXpander : FM, CD, XM, MP3, (poziom 1, 2, 3, Off), DVD Video poziom 1, 2, Off), DVD Music poziom 1, Off)

* Korekcja czasu: Regulowana korekcja czasu dla kanału (L-F/R-F/L-R/R-R/L-SW/R-SW)

* Korektor: 5-pasmowy, parametryczny (20Hz - 20kHz, kroki 1/3 okt.) Zakres ustawień poziomu: −6 do +6 dB Zakres ustawień pasma: 1, 1.5, 3 lub 7-pasmowy graficzny. Zakres regulacji poziomu: −6 do +6 dB

Dane ze strony Alpine.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli KD-R921BTE

 

nieeeeee to nie ta seria

 

z kenwooda(zupelnie w ciemno) patrze sobie na:

 

kenwood----> KENWOOD KDC-BT61 http://allegro.pl/kenwood-kdc-bt61-usb-bluetooth-mp3-rds-4x50-mic-i1943372238.html

(z procem)

 

o tym nastepcy to chodzilo o kd-shx851

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było retoryczne, bo ten model ma opcję opóźnień czasowych. Proponuję mniej gdybania w tym temacie, szczególnie osób, które nie miały tego radia w posiadaniu.

pozdr.

 

Cóż, było tak zadane, że nie wyglądało na retoryczne (nie wynikało to z kontekstu wcześniejszych wypowiedzi)... A ja do niewiedzy się przyznaję i podkreślam to na każdym kroku.

Gdybać trzeba, bo inaczej ciężko czegokolwiek się dowiedzieć o tej jednostce...

Ten temat też jest odgrzewanym kotletem, ledwo na dwie strony i większości z gdybaniem.

 

Konkretnych opinii, zwłaszcza na polskich forach, jest b. mało.

Oczywiście takich rzeczy jak obecność/brak korekcji czasowej, można dowiedzieć się z instrukcji i za to przepraszam (że sam tego nie sprawdziłem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wczytuje tak samo, tylko że ja mam problemy z przysiadem napięcia podczas odpalania (i w Golfie i w Audi taki sam silnik), które radio interpretuje jako wyjęcie USB. Przy odpalaniu zwykle tak się to kończy. Opisałem wszystko na forum VW Golf. Nie chce mi się tego przepisywać. Jak ktoś chce nie ch zajrzy z czym walczyłem. Jeśli masz benzynę to rzeczywiście może Ciebie nie dotyczyć - lżejszy rozruch = mniejszy przysiad napięcia.

Jak wyciągniesz USB to po włożeniu też pewnie masz "banking"? Ile masz plików na USB?

 

 

..a ja nie myślę, tylko jestem pewien;) Więc radzę nie gdybać!

Napiszę jeszcze raz

Ida x-100 wgrywa foldery od razu. Tzn, że nie ma żadnego banking'u (jak w x300/ i zapewne x200) które wczytują się w przypadku "napchanych" pendrivów nawet i 2 minuty;/ W x100 cala zawartość pena jest dostępna od razu po włączeniu radia. np 8Gb dostępne po 1sekundzie.

 

Nie chce mi się czytać tego tematu na forum golfa ale

- jeżeli Twoje auto rozłącza np światła/radio/reszte elektroniki w aucie podczas odpalania to zawsze będzie robić banking.

 

Ten nieszczęsny banking będzie robił się ZAWSZE gdy wyciągniesz i wsadzisz ponownie pena i ZAWSZE gdy radio się wyłączy! w x100 tego nie ma.

 

I nadmienię tylko, że między x300 a x100 jest OGROMNA różnica w jakości dźwięku (porównywane na tym samym odsłuchu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...