Skocz do zawartości

CLARION DXZ778RUSB


Wątły
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktoś z użytkowników forum posiadaczem wyżej wymienionego radia lub miał z nim do czynienia bo chodzi mi o to żeby ktoś mi powiedział do jakich tonów ma sie band 1 a do jakich w ustawieniach kompensacji P.EQ bo za ch**a nie mogę obczaić tego radia a i jeszcze jedno jak się zapisuje te ustawienia bo robię tek jak w instrukcji czyli przytrzymuje enter 2 s.i zapisuje mi to w pamięci użytkownika USER a po wyłączeniu radia i ponownym włączeniu już nie gra tak jak je ustawiłem wcześniej,zaznaczam że radio jest dobrze podłączone stacje radiowe są zapamiętywane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złącz żółty z czerwonym , bo wiem że masz puszczone bez "plusa po stacyjce" .

 

Tylko przepinij wtyczki ...wklej fotke kabli to Ci w paincie narysuje , bo na bank nie masz pamięci podłączonej do plusa .

 

 

PS : EQ nie tykałem więc nie wiem jak z tym "BAND 1" tam jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na żółtym i czerwonym plus ? Z tego co wiem , to to radio miało w isso właśnie mieć podane 2 plusy , a Ty jeśli masz pociągnięty plus prosto z aku , to pewnie podajesz tylko na jeden kabelek tego plusa ... co do pamięci , to clark 945 odłączony na 1 dzień potrafił pamiętać , stacje,proca itd . na to nie ma reguły , ba były radia na kieszeń i tam to dopiero było zasilanie pamięci ;)

 

 

PS: wstaw fotę bo tak to można gdybać do bólu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge poswiadczyc ze jest podlaczone dobrze. Radyjko dostaje dwa plusy(czerwony i zolty) i mase. Wszystko jest na cacy. Instrukcja przrabiana pod kazdym wzgledem i polska i angielska. Ustawialismy ciscie poszczegolnych pasm, ale tak jak pisze Watly nie zapamietuje ustawien. Powalla ty miales je ustawione na 3-way?? A faktycznie miales 3-way z przodu?? Jezeli nie to jak miales podlaczone glosniki? Dawales oddzielny wzmacniacz na woofery i oddzielny na tweetery?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym nie miał pamięci to nie zapamietywało by mi stacji radiowych i ostatniego utworu na płycie ale właśnie nie zapamiętuje mi ostatniego utworu którego słuchałem na mp3 podłaczoną :zakrecony: pod USB

 

 

ja mam 768 i po wylaczeniu u mnie nie pamieta nic z aux

wiec nie dziwie sie ze nie pamieta ci ostatniego utworu z USB bo USB nie ma swojego zrodla podtrzymania napiecia oraz pamieci chyba ze podlaczasz MP3 w wlasna bateria ale to wtedy byl by problem samego MP3 a nie clarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mieć prawdziwego 3waya i suba z 3 rca? Możesz tylko ciąc LPF suba, HPF i Lpf woferek i HPF średniaka ... reszta cięć jest niewykonalna z poziomu radia i trzeba się posiłkować np pasywką do pocięcia LPF dal średniaka i HPF dla Tweetera . Każdy głośnik w 3 wayu u mnie ma własny kanał ze wzmacniaczy (1x 2kanały + 1x4 kanały).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Masz na żółtym i czerwonym plus ? Z tego co wiem , to to radio miało w isso właśnie mieć podane 2 plusy , a Ty jeśli masz pociągnięty plus prosto z aku , to pewnie podajesz tylko na jeden kabelek tego plusa ... co do pamięci , to clark 945 odłączony na 1 dzień potrafił pamiętać , stacje,proca itd . na to nie ma reguły , ba były radia na kieszeń i tam to dopiero było zasilanie pamięci ;)

 

 

PS: wstaw fotę bo tak to można gdybać do bólu ..

Dzisiaj w ko0ńcu zrobiłem fotki kabli w kostce isso, moim zdaniem podłączenie jest jak najbardziej prawidłowe ale spójrzcie sami:

W tym ostatnim zdjęciu pokazałem ze na żółtym przewodzie jest napięcie bez kluczyka w stacyjce

post-2993-027076200 1279127834_thumb.jpg

post-2993-070064800 1279127843_thumb.jpg

post-2993-007275300 1279127856_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...