Skocz do zawartości

Jaki sub !!!! Cos do giecia blachy !!!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

uwierz jeden dobrze zasilony (ok1kW) w 1Ohm robi swoje w BR... (oczywiscie mowie o 12, a auto to honda civic 6)

 

z tymi T1 to przegiecie czlowiek sie naczekal napier**lil zeby sprowadzac a tu ktos za taka kase sprzedaje... mnie to boli ;/

 

jak z m-c temu poszedl t162s zestaw nowy za 650zł...

 

[ Dodano: 2008-11-23, 14:47 ]

grimskullcrushe, zreszta jestes z Lodzi jak kumpe skonczy to mozemy sie ustawic np na OBI (rokicinska) w czw. (teraz techniczna tam sie przeniosla) coprawda nic tam prawie sie nie dzieje ale ustawic sie pobasoowac mozna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nie musi być żeby gieło blachę jakość też jakąś musi być a zresztą skończę swoją szkole będę mógł poważnie bawić sie zmieniać patrzeć itp więc narazie sie rozglądam po nowym roku jeśli wszystko pójdzie dobrze to będą pieniądze wtedy coś kupię. Chce by był to zakup jak najlepszy cena jakość moc do wolnego.:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

witam auto zmienione Ford mondeo kombi wiec pasuje coś tam włożyć wzmacniacze zostają te co juz miałem czyli crunch i brutusik tylko teraz mam drobny problem i pytam się o poradę a mianowicie które z podanych głosników polecacie

dwa Pioneer TS-W308D4 lub coś z tej rodziny

cztery STX GDN-30-500-2x4-AA

cztery BOSCHMANN Z-12SL

ma to robic dużo huku i przyjemnie grać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/ite...tka_hukowa.html -ARMATKA HUKOWA, POLECAM, świetna do robienia huku, odstraszania ptactwa i innej zwierzyny:)

 

widzę ze żartowniś jesteś

 

:padam:

 

A tak powaznie, to ja bym wzial 2 x BM 122 ALX SP:

 

http://allegro.pl/item793894264_boschmann_..._700w_0278.html

 

Mi jeden pod 400 W Crunchem w 65L zrobil taki burdel w aucie, ze czasem jak duplo, to myslalem, ze ktos do mnie dobil w korku :P

 

To napewno slyszalem i moge z czystym sumieniem polecic do halasowania.. Jeden BM zjada na dzien dobry cisnieniowo 2 Lanzary 12"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze audiona 1912 http://allegro.pl/item794984076_masakra_au...rms_tuning.html juz kiedys pytałem o ten głosniczek na tym forum i opinie byly ze jest ok, ze bez problemu wytrzymuje 700-800 rmsu i jaka cena :)

 

 

Jeszcze kilka takich postow i forum spadnie na psy :przestraszony: , to ja jeszcze dodam ze dla lepszego efektu wyginania blach lepiej zamontowac go magnesem do zewnatrz skrzyni..... :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się aż tak na sprzęcie, tym bardziej do "gięcia blach".

Ale mam w swoim aucie RF P112S4 sztuk dwie, zasilone JBL 3501 i nic po za tym i wynik jaki uzyskałem na nich to 136,9 dB.

Powiem szczerze że robi troche zamieszania ale nie mi to oceniać.

Niech ocenią to znawcy na tym forum.

Czy ten wynik jest dobry jak na takiej klasy głośniki?

Pozrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...