Skocz do zawartości

Alpine CDE-7854R i Clarion DRX-8175R


keram
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8175 to poczciwa jednostka , cieplejsze i mniej ostre granie niz np 9375 ale to model ubozszy.

 

Naprawde ciekawe radyjko pod wzgledem brzmienia dobra dynamika zwarty bass i racjonalna góra w bdb jakosci. Oldschool i tyle. Porównania z płaskim alpine seri CDE jest nie na miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedz. Przyznam się szczerze ze zakupiłem już Alpine 7854R tylko dlatego że miałem taką pożyczoną i całkiem nawet to grało. Clariona DRX8175R nie słyszałem ale rozważam jego zakup nadal. Radio ma być zamontowane w BMW E30 czyli klasyku, i poszukuje radia o wyglądzie jak najbardziej zbliżonym stylem do deski samochodu. Tu zaznaczę że nie jestem jakimś narwanym tuningowcem tylko miłośnikiem aut klasycznych, czyli nie interesuje mnie obwieszanie aut różnymi dodatkami jak choinki i to samo ma się co do wnętrza. Radio ma dobrze grać i mieć jak najbardziej klasyczny wygląd no i czarny kolor. Clarion lepiej mi pasuje pod względem wyglądu, ale tak jak już pisałem nie znam tego modelu, docelowo myślę o czymś z Nakamichi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedz. Przyznam się szczerze ze zakupiłem już Alpine 7854R tylko dlatego że miałem taką pożyczoną i całkiem nawet to grało. Clariona DRX8175R nie słyszałem ale rozważam jego zakup nadal. Radio ma być zamontowane w BMW E30 czyli klasyku, i poszukuje radia o wyglądzie jak najbardziej zbliżonym stylem do deski samochodu. Tu zaznaczę że nie jestem jakimś narwanym tuningowcem tylko miłośnikiem aut klasycznych, czyli nie interesuje mnie obwieszanie aut różnymi dodatkami jak choinki i to samo ma się co do wnętrza. Radio ma dobrze grać i mieć jak najbardziej klasyczny wygląd no i czarny kolor. Clarion lepiej mi pasuje pod względem wyglądu, ale tak jak już pisałem nie znam tego modelu, docelowo myślę o czymś z Nakamichi

8175 nie był wykonywany w różnych wersjach kolorystycznych wyświetlacza , ten był w tonacji niebieski/fiolet z brudnym pomarańczem znaków alfanumerycznych . Jego następca 8275 miał niebieski wyświetlacz z zółtymi znakami alfanumerycznymi. Trudno będzie spasować wizualnie to radyjko w wnętrzem BMW. Ale brzmieniowo to jeden z ciekawszych grajków, co ciekawe tor audio do wyjść RCA jest praktycznie identyczny z topowym deckiem 9175. Bardzo dobrze wspominam tą serię .

 

PS , co do Nakamichi to czytaj bacznie ogłoszenia , za kilka dni pojawi się jakaś oferta na wysokie modele CD tej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...