Skocz do zawartości

radia BECKER


ŁYSY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

miał ktoś styczność z radyjkami beckera

ciężko cokolwiek znaleźć o nich na necie i na forum również

zainteresowało mnie model GRAND PRIX

cena nowego to 1700zł, może będe miał okazjię kupić za pare stówek używkę ale czy warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście jakiś czas użytkowałem model Monza i jeśli nie przeszkadza Ci archaiczny wygląd (dla mnie to zaleta) i brak procesora dźwięku to z czystym sumieniem mogę polecić. Jeśli chodzi o tuner radiowy to klasa sama w sobie. Co do grand prix to zdaje się następca modelu który ja miałem ale tego nie słuchałem. Brzmienie bym porównał do Alpine 9855 z tym, że góra była nieco łagodniejsza. Generalnie fajny grajek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli szukasz mnogości opcji w menu to na pewno się zawiedziesz, brakuje procesora dźwięku (o ile komuś jest potrzebny) ale generalnie brzmienie jest na przyzwoitym poziomie...dynamiczne, dół dość mocny, środka nie brakuje a i góra całkiem fajna. W jednym czasie miałem monza, alpine 9855 i 9835 i jakiegoś dość wysokiego pioneera (nie pamiętam modelu). i jeśli miałbym porównać brzmienie to najbliżej mu było do 9855 (z zaznaczeniem, że góra była łagodniejsza) bo do 9835 jednak troszkę brakowało. Co do pioneera to bez komentarza. Nie wiem jak to się ma do Grand Prix ... wyczytałem kiedys gdzieś, ze grają podobnie. Podsumowując Becker to fajne, nie rzucające się w oczy jednostki, grające na przyzwoitym lecz nie najwyższym poziomie, z naprawdę wyśmienitym tunerem radiowym. W sam raz dla kogoś kto doceni ich estetykę dobrze integrującą je z deska rozdzielczą i zaakceptuje brak zwrotnic aktywnych i korekcji czasowej. Na koniec dodam, że nieraz brakuje mi troszkę tej prostoty obsługi jaką ta jednostka oferowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie, design jest idealny.

 

Miałem mexico pro i naprawde było to swietne radyjko, pomijajac tuner o którym wspominał kolega wyzej, ten model akurat gwarantuje swietna sekcje basowa- troszke rozmyta i rozciagła ale ma to swoje zalety szczególnie dla miłosników HH na mocniejszym przodzie. Stosunkowo łągodna oraz szczegółowa góra.

 

Prostota to zaleta jesli ktos nie ma parcia na czasóki.... Bez nich tez da sie zyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...