Skocz do zawartości

Ile powinno kosztować malowanie całego motocykla ?


blackdragon8904
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Malowanie na 1 kolor, juz przygotowany do podkladu i podkład sam wyciera. Czyli tylko samo prysnięcie podkładu, lakieru i klaru ? W wiejskim garazu http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif ( nie opłaca mi sie tego robic w zakładzie :) )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak kto sobie liczy. Bo jeden może policzyć sobie od elementu. Zależy jaką powierzchnie masz do malowania. Nikt z nas wróżką nie jest. W wiejskim zakładzie przeważnie zrobią to lepiej i taniej, tak więc nie pisz tak. Najprościej jedź i zapytaj ile będzie kosztowało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś za pospawanie i malowanie samej czachy zapłaciłem ok 400zł.Ale motor był nowy i kolor musiał być dobrany idealnie(perła).Jak nie zależy Ci na super robocie to myślę że zwykły lakiernik weźmie nie więcej jak 500zł za całość.Jaki to motor?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie widzę że orientujecie się co nie co

 

Jakie koszta były by odrestaurowania baku, błotników i osłoń na silnik motocykla z 63roku? SHL175. Ba baku jest logo i na wszystkich elementach białe paski dookoła.

 

Posiadam taki egzemplarz z wszystkimi papierami, instrukcjami, i gadżetami jakie wychodziły (spinka do koszuli z logo SHL :) itp )

Motor jest w nie nagannym stanie, ale chodzi mi o zrobienie na tip top wszystkiego.

Jakie są koszta pochromowania felg włącznie z całym silnikiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K@mil, To pytanie słyszę regularnie co 3-4dni zwłaszcza że parę osób widziało, dodatki które mam i jej stan ogólny który jest bardzo dobry nie dają teraz mi spokoju.

 

Nie sprzedaje z racji sentymentu (wspomnień) do tego motorku który w rodzinie jest ładnych paręnaście lat . Dostałem teraz jego ja pod opiekę ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ho ho :) temat sie rozbujał hehe :D motor to suzuki gsx 600f mój pierwszy motor, tak w razie czego by szkoda go nie bylo przy szlifie czy cos http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif:) 92 rok :hyhy: moze sobie go pomalować na jaki kolor chce, chodzi mi tylko za same pomalowaznie ile moze wziąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...