Skocz do zawartości

Jakie radio


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Poszukuje radia do 600 zł pod głośniki Hertz hsk zasilane będą na razie ze wzmacniacza soundwave BO 400 słucham muzyki różnej to co leci na radio eska,głównie to bym szukał coś w calrionach, czekam na wasze propozycje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpine 7906r

 

clarion nie polecam pod HSK (kwestia wzmacniacza ma tutaj również dużo do gadania)

Zamula woofery i ujmuje im wykopu. Góra robi się spokojniejsza, ale idzie odczuć że jak by czegoś ubyło.

 

Pioneera z nowych choinek to w skrócie bum-cyk bum-cyk, uwagi mocnej bym nie zwracał na niego.

 

Jeśli potrzebujesz mp3 to mogę polecić Alpine CDA 7894 fajnie się zgrywała z całym zestawem i można było usłyszeć gra z jajem nie to co clarion.

 

Tylko utwory w mp3 w w miarę ogarniętych HSK (systemie) duuuużo ujmuje tego czegoś co powoduje uśmiech na twarzy podczas słuchania :P

 

bym zapomniał, jeśli trafisz Denona w stanie igła i masz żelazne nerwy to również bardzo fajnie się zgra z tym zestawem :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clarion nie polecam pod HSK (kwestia wzmacniacza ma tutaj również dużo do gadania)

Zamula woofery i ujmuje im wykopu. Góra robi się spokojniejsza, ale idzie odczuć że jak by czegoś ubyło.

 

Jeśli potrzebujesz mp3 to mogę polecić Alpine CDA 7894 fajnie się zgrywała z całym zestawem i można było usłyszeć gra z jajem nie to co clarion.

 

ile Clarionów przerobiłeś ?

bo widzę że cięty na nie jesteś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu cięty...

Po prostu w tym przypadku nie sprawdzają się.

I moja opinia dla jasności nie opiera się na opiniach internetowych audiofili

Są systemy gdzie pasują one dość dobrze. I ciężko było być cięty jak one w nich robią robotę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są systemy gdzie pasują one dość dobrze.

Wiadomo również że jeden lubi blondynki drugi brunetki

 

ja już przerobiłem niejednego Clariona i jakoś bardziej mi podchodzą niż JVC czy Alpine.

Zresztą dużo tak jak napisałeś zależy od konfigu w którym ma to grać.

Np. mnie ostatnio urzekł duet Audison+Clarion.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałeś Alpinek 7903, 7906, 7909, 7915 ?

 

z 7XXX akurat mało które radio słyszałem, ale słynne 7998 owszem, tylko ta cena zaporowa na rynku wtórnym, oraz ten chowany panel ( choć niby maskownice od kaseciaka można założyć ) zniechęciły mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ostatnio urzekł duet Audison+Clarion.

 

No i tu w tym temacie widać różnorodność gustów ... Ty jesteś urzeczony, a Gilotyn@ ma na pokładzie Audisony i clarki mu nie pasują ...ot gdzie 2 ludzi tam są 3 opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clarion 945, clarion clark 778, clarion dxz 858 i alpine cda 7894 rb i który z tych wymienionych jest godny polecania do zestawu has??

 

gdy by nie wygląd to 778 ... rozsądek powie Ci Alpine, a bajer 858

945 bym nie brał, bo to wersja USA 948 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...