Skocz do zawartości

O Pudzianowskim i jego przygodach z MMA


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

heh, do czego to doszło. Człowiek z ulicy może wejść na ring i obić morde zawodnikowi mma :D

 

 

A tak na serio, to ja tam bym zobaczył w ringu walkę kompanów Burneiki (w jego narożniku był np. Darek Mirowski) z takim najmanem.

 

 

Ps. publika zachowała się wzorowo i fachowo pożegnała schodzącego najmana z ringu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podejrzenia, ze ta walka byla chyba sprzedana.. Przeciez nie mozna byc az taka ciota.. Tez zaluje, ze Najman nie wyszedl. Bylem szczerze ciekawy co On powie.. A Koksu ? Kuuuur.a takiego drewna dawno na ringu nie bylo :rotfl: ale przynajmniej sie smiesznie ogladalo :D Reszta gali na dobrym poziomie, duzo parteru, a ostatnia walka - bajka, zachowanie fighterow po walce - bajka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet hasał jak łania w pogoni za uciekajacym gepardem. Pewnie Najman złamał kostke przy wycofce i stracił szybkość....

We wrześniu walka Najman-Małysz, dla utrudnienia Małysz bedzie walczył w nartach a Najman obiecał ze wyleczy swią odbytu który skutecznie go we wczorajszej walce spowalniał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogole Saleta przed walka tez swoje powiedzial o Najmanie :rotfl: Ja na miejscu tego goscia bym sie wyprowadzil kajs do Ruandy, albo innego kraju 3 swiata.. Przeciez chlopak juz nie ma zycia i publicznego i nie publicznego.. Mnie tylko zastanawia jak mozna byc takim ciulem! Szczeka jak pitbull przed walka a walczy jak spaniel.. Czlowiek-ciota-zagadka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jubyV8 nazwanie sappa bokserem to spore nadużycie:) bokserem on nigdy nie był. Niestety ale ta walka ze sportem nic wspólnego mieć nie będzie... Po prostu to jest dobra okazja do promowania gali, a nie sportu... A szkoda. Opowieści właścicieli o przeszłości Boba (dalekiej przeszłości z przed 10 lat) i wielkich walkach mówią same za siebie. Ja Boba wole nazywać aktorem. Ktoś kto w przeciągu 2 miesięcy toczy 10 walk i na razie żadnej nie wygrywa inkasując za każdą z walk 20 tysięcy $$ fighterem nie jest. Na pewno też nie jest żadną legendą. Legendą można nazwać Hosta, Schilta czy Aertsa, ale na pewno nie Sappa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemello,

 

 

Fakt, z niego taki sam bokser, jak z elcioty :) Jednakże z drugiej strony miał (ma) więcej wspólnego z boksem, niż Pudzian.

 

A Sapp nawet w jakimś filmie grał- oczywiście też dostał wpierd...ol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...