Skocz do zawartości

O Pudzianowskim i jego przygodach z MMA


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratulować Też chętnie bym pojechał, ale to hehtary...

ja ze Szczecina mam 400 :(

A bilety jak cenowo?

Jade z kumple i płaciliśmy po 400zł za sztukę , ale super miejscówki :)

Czyli kolejny zawodnik na poziomi ;) Dobrze że będą inne sensowne walki na które będzie warto poczekać

Oj nie nie :) Thompson ostatnio przegrywał , ale wystarczy obejrzeć jego walkę z kimbo i robi się ciekawie :), ja mniej myślę o pudzianie , będzie walczyło moich 2 klubowych kolegów "Cipek" i "KOKO" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś podlinkować jakąś walkę, gdzie Thompson wygrał? Nie mogę znaleźć...

Jak na razie ostatnia wygrana Tengiz Tedoradze vs James Thompson od razu uprzedzam że nic specjalnego i jeśli masz inne ciekawsze zajęcie to lepiej nie trać swojego czasu oglądając ten filmik

 

 

 

 

Podobno na 10 ostatnich walk przegrał 9 Więc ciężko będzie coś znaleźć

z 10 ostatnich przegrał 8

a jeszcze lepiej patrząc na 16 ostatnich walk, 12 przegrał :]

z czego:

w trzeciej rundzie z

i wspomnianym wcześniej

w drugiej też dwa razy a tak to w pierwszej dostawał baty, przykładowo z

10s, >>>Alistair Overeem<<< 33s i z Eric Esch 43s

 

 

 

Oj nie nie Thompson ostatnio przegrywał , ale wystarczy obejrzeć jego walkę z kimbo i robi się ciekawie

Walka z Kawaguchi też była niczego sobie tylko po co Pudzianowski ma walczyć z Thompson’em skoro ten przegrał z Yusuke Kawaguchi i Eric Esch, jeszcze brakuje tam Najmana do pełnej parodii od siebie mogę polecić Mariuszowi trening z Robertem Burneika :krzeslem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Aj widzialem, I aalbo ten koleś to az tak skończony palant albo naprawde jest nieudacznikiem z wieeelkim pechem... Ale wstydu sobie narobił fest...

Tak czy inaczej pokazał więcej od salety, miałem wręcz wrażenie że chciał pokazać to przez co przegrał z pudzianem...

swoją drogą czekam na rewanż pudziana oby chociaż jemu się udało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe tylko ile Najman by tak jescze miał siły aby machać dość często jednak w powietrze...

fakt, dlatego dodałem

miałem wręcz wrażenie że chciał pokazać to przez co przegrał z pudzianem...

a jak walczy pudzian już zdążyliśmy się przekonać choć obiecywał że technicznie cały czas do przodu dlatego mam obawy tym bardziej że opadł z sił i chyba się przeprowadził bo go dawno nie widziałem a mieszkamy nie daleko siebie :] przynajmniej mieszkaliśmy :P

 

W którym momencie?

Kopać tak, żeby sobie samemu krzywde zrobic?

Znów rzucił się jak szalony na Salete...

Nic z tego nie wynika.

Dla mnie lepsze to niż nic, przynajmniej widać chęci jak się nie ma predyspozycji to dobre i to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram przedmówcę , totalnie podwórkowo i bez techniki , Saleta mimo że też go nie lubie pokazał że wie z czym się to je. Przeczekał chwilę aż progesteron się wyprztyka i zadał dwa mocne sierpy po których to el cycek zaczął symulować kontuzję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najman by wygral tylko Saleta mu przeszkodzil ;)

Nie podobalo mi sie zachowanie i ten glupi usmiech Salety, ale mialem okazje go poznac i nie jest zarozumialym czlowiekiem. Co do techniki samego Salety to niewiele mu chyba mozna zlego powiedziec, tylko juz jednak wiek nie ten.

Co do Najmana... wg mnie byl po prostu nieprzygotowany, niewytrenowany, niecostam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak walczy pudzian już zdążyliśmy się przekonać choć obiecywał że technicznie cały czas do przodu dlatego mam obawy tym bardziej że opadł z sił i chyba się przeprowadził bo go dawno nie widziałem a mieszkamy nie daleko siebie przynajmniej mieszkaliśmy

Chyba gdzieś czytałem że teraz trenuje w Stanach, w jakiejś znanej szkole MMA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...