Skocz do zawartości

Hertz HV 165L


Misiek91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

 

Mam pytanko do Was Panowie. Słyszał ktoś może głośniczki Hertz HV 165L ?

 

Chodzi mi o to czy opłaca dać się za nie 200+ PLNów, czy nie będę żałował?

 

Oczywiście beda grac pod wygłuszonymi furtkami i wzmakiem

Muzyka głównie Czarne rytmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl o czymś 120-140 na kanał i może być ciekawie ;P

Do nich nie trzeba dużo watów, a odpowiedniego zaplecza prądowego.

U gilotyny na zlocie w Wilczynie podłączyliśmy zamiast jego DLS CA23(ponad 100W RMS na kanał) mojego ADS PS5(2x50W do tego wzmak 4 razy mniejszy od DLS'a) i ADS zagrał lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powalla, wspomniał to wooferek z 3way.

Woofer z "L" różni się parametrami np: fs masz sporo niższy bo ma 55hz woofer bez "L" ma 75hz

qts 0.61 "L"=0.4242 tak dla przykładu.

Patrząc na resztę parametrów ten woofer ma większe predyspozycje w wolnych rytmach . Jak się sprawdzi w 2 drogach hmmm ciężko cokolwiek strzelić. Trzeba było by posiedzieć na zwrotką.

 

cursor, Patrząc na ten zestaw na przestrzeni przerzuceniu paru klocków (wzmaków,radyjek) mogę powiedzieć że ogólnie zestaw HSK jak i HV zagrają przyjemnie pod dobrym piecem który ma i 40w na stronę jest wielkości tabliczki czekolady (Ale ma porządne jak wspomniałeś zaplecze prądowe). Jak sam wiesz lepsze porządne 40W niż byle jakie 100W.

Jeśli jednak podamy temu wooferowi okolice 120W i w górę w miarę porządnych watów to pojawia się coś takiego że sam do Siebie się uśmiechniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...