Skocz do zawartości

Wakacje i dBDRA nad polskim morzem


Rekomendowane odpowiedzi

tym roku mamy ambitny projekt organizacji jednej z multipunktowych imprez podczas największego w polsce zlotu klubowego VWMANII w Pruszczu Gdańskim. Impreza będzie trwała od 30 lipca do 1 sierpnia. Nasze turnieje planowane są na główny dzień zlotu czyli 31 lipiec. Dzięki i uprzejmości i otwartości organizatorów z grupy VW będziemy w stanie przeprowadzić pełnozakresowe zawody z cyklu dBDRA. Otrzymaliśmy zgodę na wydzielenie miejsca specjalnie dla zawodników naszych turniejów, którzy będą mogli wjechać na imprezę jako goście specjalni.

Ta impreza ma szczególne znaczenie, gdyż chcieliśmy połączyć przyjemne z przyjemniejszym i zaproponować wam weekendowy lub nawet kilkudniowy wspólny urlop nad morzem. Myślę, że termin jest idealny na to my oderwać się trochę od swoich warsztatów i zabalować w trójmiejskim kurorcie.

Również ojcowie rodzin będą mogli zaprać swoje potomstwo na ten wypad, gdyż organizatorzy VWMANII jak zwykle przygotowali wiele atrakcji dla całych rodzin.

Wszystkich zainteresowanych już teraz zachęcam do zaplanowania swoich urlopów i spędzenia go w gronie znajomych i współpasjonatów swojego hobby. Liczę na to, że do tego czasu wyklaruje się jeszcze wiele ciekawych inicjatyw jak możemy spędzić ten wspólny weekend nad morzem. Czekam na propozycję zabaw wieczorową porą :)23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

coś nowego może w temacje

 

Dostałem właśnie informacje, że już jest załatwiany hotel dla zainteresowanych. Organizatorzy postarali się by wszyscy dragowcy dostali preferencyjne ceny na nocleg i wyżywienie.

Ja ze swojej strony chcę przygotować coś specjalnego dla wszystkich przybyłych. Na razie powiem tylko tyle, że trwają rozmowy z kilkoma klubami nocnymi w Sopocie :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przypominam, że rejestracja na ten turniej kończy się wcześniej ze względu na to, że musicie otrzymać zaproszenia, które będą wysyłane pocztą. To jedna z nielicznych okazji, żeby pociśnieniować się trochę nad morzem, więc zapraszam do rejestracji http://www.dbdrag.pl/index.php?option=com_seminar&Itemid=92

Sponsor lokalny firma Fan Audio z Gdańska www.fanaudio.pl zapewnił mnie o tym, że dB Girls jakie będą nam umilały turniej będą jedyne w swoim rodzaju więc i na długo pozostawią wspomnienie po tej imprezie. Po godzinach wstępnie planowany jest również wspólny wypad do klubu, w którym dziewczyny na co dzień pracują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...