Skocz do zawartości

Podpowiedz jak przeprowadzic kable do drzwi VECTRA B


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po prawie 2 godzinnej walce poddalem sie , standardowo chcialem przeprowadzic kable przez orginalna kostke i wszystko ladnie pieknie , ciagnąłem od strony drzwi z drzwi kabel wyszedl przeszedl przez kostke poczm jak wszedl do wnetrza auta to po jakis 10-15 cm sie haczy probowalem pod roznym kontem go tam wpakowac ale za cholere nie chce wejsc na domiar nieszczescia zeby sie w tamto miejsce dostac trzeba by kokpit rozmontowac albo ja cos zle kombinuje i w tym miejscu prosze doswiadczonych monterow lub posiadaczy vectr B o pomoc i jakies wskazówki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od strony pasazera wyciagnij schowek , jest extra dojscie

od strony kierowcy odkrec tablice z bezpiecznikami , jest dojscie ale juz ciezej troche

zeby przebic sie prze przelotke (guma w przednim slupku) wyciagelem ja na zewnatrz a pozniej wcisnelem spowrotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem jeszcze, abyś uzbroił się w kawałek drutu ok 30-40cm sztywnego i zaostrzonego na jednym końcu.

 

od strony zewnętrznej wyciagasz przelotkę, od wewnetrznej wbijasz się drutem, przechodzisz na zewnątrz, taśmą łapiesz przewód do druta i powoli cofiesz druta. Polecam przesmarować przewód oraz otaśmowane połączenie, możesz nawet szamponu (johnson & johsnon ładnie pachnie i nie szczypie w oczka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies male porady jak sie do tego zabrac ??

 

Schowek to sa doslownie 4 sruby, widac jak na dloni, 2 sa od spodu i 2 po otworzeniu wychodzi pieknie po prostu.

 

Co do bezpiecznikow to pewno tez dosc latwo wychodzi ale tam jeszcze nie rozkrecalem nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, wyglada na to ze najpierw powinienem sie obudzic a potem klepac w klawiature :wstyd

:D:P

Zapraszam posiadaczy Vectry na VKP :P.

Ja już jestem na VKP kilka ładnych lat :rotfl:

 

[ Dodano: 2010-04-16, 10:09 ]

Dobra jade robic mam do zmroku 10godzin wiec dszisiaj musze zamknac sprawe z drzwiami :)

 

pzdr

 

No to miejmy nadzieję, że do wieczora sytuacja będzie opanowana :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dystanse zrobione przez maxtz, , wieczor nadszedl ale bez 100% sukcesu okablowanie juz za mna ale gimnastyki mnie to troche kosztowalo :) Jedne drzwi wygluszone , system zagral ale.... basu jak zwykle jest bardzo duzo zero wibracji tapicerki ale troche mi sie srednica spiepszyla chyba ze to odczucie po odsluchu mono , ale tez moze to byc spowodowane przez zmiane ustawien na zwrotce bo jest tam mozliwosc przelanczania pomiedzy normal/comp nie wiem co sie wtedy zmienia fizycznie ale toretycznie ma to sluzyc dostosowaniu dzwieku dla kierowcy lub pasazera :)

 

Reszta pojawi sie w moim temacie choc przez brak pogody fotorelacja zamyka sie na 2 zdjeciach jedno w polowie prac a drugie na koniec :) Ale mysle ze robiac drugie drzwi troche sie bardziej pobawie w robienie fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...