Skocz do zawartości

FOCAL 165KR2


michas82lca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Zastanawiam się nad zmianą przedniego systemu na coś ambitniejszego. Do głowy przyszło mi parę pomysłów, a najciekawszym z nich wydaje się być FOCAL 165KR2 Jako, że nie mam zupełnie mozliwości odsłuchów muszę w 100% zdać się na opinie innych. Zdaję sobie sprawę, że są różne gusta ale innej opcji nie mam (jeżeli wybiorę jakiś zestaw i pomimo pochlebnych opinii nie będę zadowolony to go sprzedam i kupię kolejny aż do skutku). Od zestawu oczekuję kultury i dynamiki niekoniecznie b. dużej ilości db. Muzyka to różnie (wiem wiem...niewiele to mówi) ale najczęściej szeroko rozumiany pop (z madonną na czele) sporo Santany i Yello, troszkę rocka i mało elektroniki (jak już to LaRoux, BoomfunkMc's lub coś w ten deseń). Nie trafia się za to hh.

 

Czy ktoś by mógł scharakteryzować ww zestaw i ewentualnie zaprezentować alternatywę w podobnych pieniądzach (powiedzmy +/- 500zł)

Dodać do tego jaki wzmacniacz do takiego zestawu nadał by się dobrze (czy mój DAP900 poradził by sobie?) a jaki idealnie.

 

I oczywiście wszelkie sugestie i rady bardzo mile widziane.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorzu taką właśnie opinię znalazłem w kilku miejscach, że woofery to dobry wybór do 2-way, a takowy chciałbym spłodzić u siebie...brakuje mi rzetelnej opinii o tweeterach...z tego co znalazłem to szału nie robią jak za takie pieniądze. Więc jestem troszkę w kropce.

Pozostaje jeszcze kwestia wzmacniaczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...