Skocz do zawartości

Wzmacniacz na przod


ZikZag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma prawo bytu, taka opcja jaka wymienilem ? Wzmacniacz 4 kanal. i wf x2 i tw 2x. Zadne mostki. Nie chce drogiego wzmacniacza, bo cos czuje ze poslucham i pozniej zmienie :P . Narazie moge sugerowac sie waszymi opiniami dotyczacymi jakosci, mocy jak i zachowania w pewnych rejestrach dzwiekowych.

Oczywiście tak, i piszę tak pomimo tego, że ja osobiście staram się wykorzystywać jeden kanał na zasilanie jednej strony (chociaż wzmacniaczy mam tyle, że zajęły by mi chyba cały 450 litrowy bagażnik). Zupełnie inna sprawa to to, że naprawdę dobre wzmacniacze zasilające dobre głośniki z podziałem pasma na dobrze zaprojektowanych i wykonanych zwrotnicach pasywnych nie potrzebują oddzielnego kanału na woofer i oddzielnego na tweeter -> radzą sobie z całym pasmem na jednym kanale bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie świetnie :P Musze poszukac dobrego old-owego :hyhy: klocka . Obecnie mam oplowskie tw, i mieliscie racje, lipa :P chce cos innego wiec padlo na neo 25s ktore podlacze pod dwa kanaly i jesli beda natarczywe czy zbyt szeleszczace to skrece je troche :rotfl: . Bede robil do nich jeszcze slupki bo te oryginalne miejsca sa hm.. nie dokladnie skierowane w moje uszy ( ale to juz dyskusja w innym miejscu ) .

 

W takim razie jakiego szukac wzmacniacza ? Sony xm 4040, moze dap 6040, macrom M2A.4000 ?

 

Muzyka to raczej HH wiec niech bedzie to cieply, nie koniecznie glosniki musza mnie kopac po nogawkach wiec mocny nie musi byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kolegę nie wiem ale chyba wszedłem Tobie w paradę bo zakupiłem macroma podejrzewam iż właśnie miałeś go na myśli- M2A.4000, ale nie wiedziałem że masz na niego chętkę dopiero dzisiaj znalazłem Twój temat :niepewny: Signaty już idą do mnie(nie napisałeś czy będziesz swoje sprzedawał tak więc zakupiłem nowe) dzięki czemu będziesz miał okazje posłuchać tych klocków jak wszystko dojdzie do mnie i podłącze to Tak jak mówiłem Tobie na minispocie słyszałem signaty pod macrom-em M2A.2000 i bardzo mi się podobało jak to wszystko się zachowywało dlatego też skusiłem się na tego pieca jeżeli chodzi o 2 kanał wykorzystam go na suba. http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif Sorrki za OT i że pozwoliłem sobie na prywatę ... :wstyd:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carpower, sspoko, do mnie tez juz idzie wzmac. http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif jak cos to temat mozna zamknac. Z checia poslucham u Ciebie systemu Ja troche musze pozmieniac, dokupic itd. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...