Skocz do zawartości

Czy opłaca się kupić Vibe zamiast DB62.1


ice22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

prawdę mówiąc nie... może być to przyczyną ??

 

[ Dodano: 2010-04-13, 22:18 ]

ile mam wygrzewać te głosniczki tzn, nie katować ich ??
dokładnie, nie katuj ich, a po kilku godzinach grania naprawdę pokażą na co je stać...nie pytaj kiedy dokładnie...po prostu usłyszysz :)

 

okok tak zrobie, a ty kilka fotek z montażu -click-

 

miałem troszkę problemów bo głosniki nie chciały się zmieścić musiałem troszkę przerabiac dystanse, zwrotnice tez zrobiły małe zamieszanie z miejscem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

miałem troszkę problemów bo głosniki nie chciały się zmieścić musiałem troszkę przerabiac dystanse,
No wlasnie ... Dlatego u siebie od razu ciałęm dystanse sam a zeby upchnac Phase bieda byla niesamowita, ani podciac blachy bo prowadnica tuz za nia ani przemiescic dysnatnu bo tapicerki nie zalozysz.... Tak ze na przyszłosc koniecznie woofer przed tapicerke, ale ciagle nie moge sie przemóc ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam osobiście chciałem wystawić ja przed tapicerke bo ogólnie jak dla mnie głosniczki razem z maskownica są b.ładne , problem w tym w ze tapicerka omegi ma orginalna maskownice taką nijaka pod względem wzoru, i maskownica od głosniczków nie przykryje tej dziury trzeba jakoś obszywać. poł biedy samo wycinanie ale co z tego jak dziura bedzie za szeroka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mówiłem ze potrafia kopac :) u kolegi zauwarzylem ze chyba juz dosc sie wygrzaly i na poczatku maja idzie kompletne wygluszenie drzwi wraz z wytlumieniem bo blacha normalnie drży i wszystkie plastiki w kolo co psuje niestety caly efekt i tak naprawde nie graja tak jak powinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Ja też posiadam Vibe BLACK Air 6, instalacja jeszcze nie skończona, ale różnica kolosalna względem serii. Posiadam BMW 3 Compact E46. W drzwiach nic nie trzeba wycinać - duże otwory montażowe. Mam problem z dystansami, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć do Compact'a i coś będę musiał pokombinować, posklejać ze sobą do kupy etc. Teraz biorę się za wygłuszanie drzwi matami bo wszystko wpadaw wibracje a rezonans jest nie do zniesiena. Potem jakiś wzmacniacz do tego i na końcu sub. Radyjko jakie napędza moje VBA6 to Kenwood KDC-W7544U z DSP. Jak dla mnie to już jest super. Słucham raczej popu ale też i rocka. Jestem bardzo zadowolony, choć moje CA jeszcze nie ukończone.

Polecam Vibe naprawdę fajny dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...