Skocz do zawartości

HX10SQ. Mało basu albo ze mną coś nie tak.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele ma wpływ na to że nie gra. Przeważnie to wina budy. Czyli zmien auto na jakas duza krowe, wtedy powinno grac glosniej, głębiej.

Subwoofer siedzi w Astrze G kombi więc myślę, że auto spoko jak na skrzynkę z głośnikiem 10"  (fakt faktem napędzam go nie odpowiednim piecem ale i tak coś powinien z siebie wypuścić a jest gorzej niż budzetowy helix..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w co zaladowal AS swoją 10 bo nienmierzylem jej, ale jak zrobiłem skrzynię wg litrazu proponowanego przez producenta wg manualna tyle że port przeliczalem po swojemu.

 

 

 

Inna kwestia to to że wielu patrzy na sq przez pryzmat xiona i oczekuje pompki. To suby o różnych charakterystykach i nie można ich stawiać na równi mimo iż wygląda mocarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w co zaladowal AS swoją 10 bo nienmierzylem jej, ale jak zrobiłem skrzynię wg litrazu proponowanego przez producenta wg manualna tyle że port przeliczalem po swojemu.

 

 

 

Inna kwestia to to że wielu patrzy na sq przez pryzmat xiona i oczekuje pompki. To suby o różnych charakterystykach i nie można ich stawiać na równi mimo iż wygląda mocarnie.

Ja nie oczekuję pompki bo wtedy mogłem kupić DD 608 w skrzyni horna i bym miał coś w stylu pompki :)  Po prostu nie wiem czy nie za dużo oczekiwałem od niego przed kupnem i teraz. Czytałem bardzo dużo pozytywnych opinii i zdecydowałem się na zakup jego pod moją muzykę. Mam opcję też zrobienia skrzynki nowej pod niego bo zalega mi mdf 25mm i wystarczy wrzucić program w ploter CNC, wyciąć formatki i złożyć. Projekt zrobiony przez kolegę z portem szczelinowym na strojenie ok 35 Hz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...