Skocz do zawartości

Alphard FX30D2


arrow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie... cennik z 2014 roku. Mój błąd. Przepraszam.

A jak jest z dostępnością u sąsiadów?

Jakiś rosyjski sklep oferuje ten model w cenie ok. 600 złotych. Przelicznik 0,0636zł/1rub.

Czy aktualne? Tego nie wiem.

do tego dolicz cło i vat czyli 24,5 % oraz jednorazowa opłatę od każdego zamówienia 180zł , czy weźmiesz 100 czy 1 sztukę 180zl jest obowiązkowe więc nie wyjdzie 600zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego dolicz cło i vat czyli 24,5 % oraz jednorazowa opłatę od każdego zamówienia 180zł , czy weźmiesz 100 czy 1 sztukę 180zl jest obowiązkowe więc nie wyjdzie 600zl.

I to jest chore, ściąganie czegokolwiek zza granicy, czy to ameryka/brazylia czy też rosja i ogólnie cały wschód :/

Trzeba szukać nie oficjalnych importerów i tyle, z tego co wiem to pewna firma coś tam bierze z rosji ale nie jest to alphard. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba szukać nie oficjalnych importerów i tyle,

 

tylko co po tym jak wtedy nie masz gwarancji? to tak jak ściąganie super wypasionych radyjek za miskę ryzu z ali, tanie ale jak klęknie to do kosza, może podziałać 5 lat a może i 5 dni, albo płacisz oficjalnemu dystrybutorowi więcej albo to ryzyko sam ponosisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


tylko co po tym jak wtedy nie masz gwarancji? to tak jak ściąganie super wypasionych radyjek za miskę ryzu z ali, tanie ale jak klęknie to do kosza, może podziałać 5 lat a może i 5 dni, albo płacisz oficjalnemu dystrybutorowi więcej albo to ryzyko sam ponosisz


 

Nie do końca wiesz co mam na myśli ;) 
Są nieoficjalni dystrybutorzy którzy ściągają sprzęt i dają gwarancje i w razie czego wsparcie techniczne od producent.

Być może się domyślasz co mam na myśli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie do końca wiesz co mam na myśli ;) 
Są nieoficjalni dystrybutorzy którzy ściągają sprzęt i dają gwarancje i w razie czego wsparcie techniczne od producent.

Być może się domyślasz co mam na myśli. 

 

niestety ale nie znam czyichś skrótów myślowych, dystrybutor albo jest oficjalny albo nie, po za tym dystrybutor chce mieć dana markę na wyłączność i większość szanujących się marek nie sprzeda komu innemu prywatnej osobie po cichu,tylko odsyłą do dystrybutora na dany kraj, chyba że firma krzak która wchodzi na rynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie firma krzak... Polska to w tym temacie jeszcze kraj "sto lat za murzynami" w którym ciężko być oficjalnym dystrybutorem dla wielu marek bo zbyt wiele się tego nie sprzedaje u nas... Ale nie trzeba być oficjalnym dystrybutorem żeby legalnie i oficjalnie sprzedawać towar różnych marek w mniejszych ilościach ;) Dla przykładu napisz do taramps w kwestii zakupów a zobaczysz gdzie cię odeślą... Choć nie ma w Polsce oficjalnego dystrybutora ;) Są ludzie/firmy którzy bez problemu załatwią sprzęt każdej marki jeśli będziesz tego chciał a jedynymi ograniczeniami w tych kwestiach jest twoja wyobraźnia i budżet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatarem handluja mikołowscy Mayday'e Uderz moze uda sie i z alpierdem

 

 

Dzięki popytam co i jak.

 

 

do tego dolicz cło i vat czyli 24,5 % oraz jednorazowa opłatę od każdego zamówienia 180zł , czy weźmiesz 100 czy 1 sztukę 180zl jest obowiązkowe więc nie wyjdzie 600zl.

 

 

To 24,5% to razem cło i vat czy każde z osobna po 24,5% i ta opłata 180zł np. przy 10szt byłaby za wszystkie czy za każdego z osobna ?

 

 

 

 

karuzel506, dnia 02 Cze 2018 - 21:05, napisał:

 

 

do tego dolicz cło i vat czyli 24,5 % oraz jednorazowa opłatę od każdego zamówienia 180zł , czy weźmiesz 100 czy 1 sztukę 180zl jest obowiązkowe więc nie wyjdzie 600zl.

I to jest chore, ściąganie czegokolwiek zza granicy, czy to ameryka/brazylia czy też rosja i ogólnie cały wschód

 

 

No ale chyba nie myślisz że dystrybutor będzie je brać za 600zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


To 24,5% to razem cło i vat czy każde z osobna po 24,5% i ta opłata 180zł np. przy 10szt byłaby za wszystkie czy za każdego z osobna ?

 

24,5 to razem cło z vat, opłata 180zł jest stała bez znaczenia czy kupisz jedna sztukę czy 10, dlatego nie opłaca się brać mało, wcześniej trzeba zadbać o numer Eori i odprawa celna musi byc po stronie sprzedającego bo inaczej ugrzęźniesz w Rosji z towarem, jezeli nie znasz J.Rosyjskiego to będziesz miał problem się dogadac bo translatory strasznie przekłamują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24,5 to razem cło z vat, opłata 180zł jest stała bez znaczenia czy kupisz jedna sztukę czy 10, dlatego nie opłaca się brać mało, wcześniej trzeba zadbać o numer Eori i odprawa celna musi byc po stronie sprzedającego bo inaczej ugrzęźniesz w Rosji z towarem, jezeli nie znasz J.Rosyjskiego to będziesz miał problem się dogadac bo translatory strasznie przekłamują.

 

 

Dzięki za wyjaśnienie, widzę że masz to nieźle obcykane może Ty zostaniesz dystrybutorem Alphard'a  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Dzięki za wyjaśnienie, widzę że masz to nieźle obcykane może Ty zostaniesz dystrybutorem Alphard'a 

 

raczej nie ale swego czasu trochę się interesowałem dlatego sprawdzałem mniej więcej jak to u nas wygląda jeśli chodzi o przepisy i sporo kwitologi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena absurd za tego alpierda...

 

Ostatnio sie pojawil w dosc normalnych cenach massive audio. Ciekaee co to warte

 

FB_IMG_1528279131751.jpg

FB_IMG_1528279153013.jpg

W takiej kasie to

http://klinika-audio.pl/300mm/806-massive-torox104-dwucewkowy-glosnik-4-ohm.html wyglada ze nie bedzie wstydu przynajmniej przy alphardzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...