facebook

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nastepca dla PB S6c

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Andrus86

Andrus86
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 12:28

Hej,

Aktualnie mam głośniki PB s6c w wygłuszonych drzwiach i pod wzmakiem Helix DB4. Niestety jeden woofer powiedział dość i zaczął harczeć. Co byście polecili w jego miejsce pod tego Helixa? z PB byłem zadowolony (maja ładny doł). Aaktualnie chodzi mi po głowie Vibe BlackAir 6 z tego sklepu http://www.sklep.aud...-BlackAir-6/254 - wie ktoś czy ten sklep jeszcze żyje wogole? Po zalogowaniu nie ma możliwości dodania produktu do koszyka. Też mi ciekawie wyglądają Excursion SX-6C.

Dodatkowo naczytałem się ze te Vibe mają "ostrą" górę. Helix to trochę zniweluje czy jeszcze pogorszy?

Budżet jakies 400zł

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

#2 powalla

powalla
  • SCA Team
  • 10350 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 17:20

Nie widzisz ze towar jest jako „ niedostepny” ?
Na allegro sa PB L6 ktore maja konkretny basik , a tweeter nie bedzie gorszy niz ten co teraz masz.
nakamichi >1. Głośnik nie ma mocy , tylko może przyjąć w przedziale od zera do nominalnej.2. .Wzmacniacz może generować moc od zera do nominalnej.3. Wzmacniacz nie generuje ani jednego wata , bez sygnału na wejściu , a generowana moc jest proporcjonalna do napięcia wejściowego. :!:

#3 Andrus86

Andrus86
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 19:02

Wybacz ale nie widzę nigdzie takiej informacji. Może jestem ślepy... Możesz podpowiedzieć gdzie to widać? Ctrl+F w przeglądarce nie pomaga.

Rozumiem że masz na myśli PB L26C?? Tylko widzę ze one są 2ohm a u mnie wzmachol jest 4 ohm - nie będzie to problem?

A co powiesz o tych Excursion SX-6C lub  Excursion SHX-6C (te z kolei 3 ohm)? Jak wypadają porównując je do PB?

#4 powalla

powalla
  • SCA Team
  • 10350 postów

Napisano 16 kwiecień 2018 - 20:27

Nie mialem eksjuzmi wiec sie nie wypowiadam, a co do tych 2 ohm to chyba kazdy wzmacniacz z nimi da sobie rade, ba nawet kazde nawet najtansze radio da tez sobie rade.
nakamichi >1. Głośnik nie ma mocy , tylko może przyjąć w przedziale od zera do nominalnej.2. .Wzmacniacz może generować moc od zera do nominalnej.3. Wzmacniacz nie generuje ani jednego wata , bez sygnału na wejściu , a generowana moc jest proporcjonalna do napięcia wejściowego. :!:

#5 Andrus86

Andrus86
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 06:07

Ktoś słyszał ma głośniki Excursion ? Mógłby się wypowiedzieć w temacie?

#6 czaszunia1

czaszunia1
  • Użytkownik
  • 1523 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 06:35

W wyszukiwarke wpisz leniu.
Niemcy, Szwecja, Japonia, Usa, polaczone razem.... I gra:-)

#7 Andrus86

Andrus86
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 06:38

W wyszukiwarke wpisz leniu.

Wyszukiwałem nawet w google. Dużo info nie ma. Liczyłem na odpowiedz w kontekście PB jak to wygląda.

#8 ROBSONBERCIK

ROBSONBERCIK
  • Użytkownik
  • 573 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 06:48

Hello.
Na naszej giełdzie.

Powerbass ES-6Cv.2

Co prawda używki ale...
Miałem i polecam.

#9 Domino987

Domino987
  • Użytkownik
  • 349 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 13:56

W tej cenie można już " wyhaczyć " nowe Morel Maximo 6.2

Zabawek full a w aucie seria.

#10 Andrus86

Andrus86
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 09:54

A pytanko jeszcze takie. Niedługo będę w Londynie. Czy jest coś w UK godnego uwagi czego nie dostane w PL? Albo po prostu sporo taniej w Lonydnie niż w PL? Orientuje się ktoś?

#11 maniek860824

maniek860824
  • Użytkownik
  • 1604 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 13:05

Dostałeś dobrą propozycję 3 posty wyżej  :chytry: Negocjuj cenę i bierz  :ok:

Seria ...  :hyhy:

#12 aos1985

aos1985
  • Użytkownik
  • 96 postów

Napisano 19 kwiecień 2018 - 20:23

Maniek dobrze pisze, ES-6c dają radę. Przyjemny bas i łagodny tweeter. Wg mnie jest to zdecydowanie bardziej kultularny zestaw niż seria S czy L od Powerbassa. Nie wiem tylko jak wypada względem Maximo.
a po co mi sygnatura??:)

#13 Andrus86

Andrus86
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano wczoraj, 09:04

Kolega który chce sprzedać PB to od 3 dni się nie odzywa więc chyba nic z tego nie wyjdzie.

To teraz dylemat Morel Maximo 6.2 czy też Excursion SHX-6C. Parametry "na papierze" prawie identyczne... Największa istotna różnica to, że Ex mają 3ohm i tym samym dostaną więcej mocy ze wzmaka. Co doradzicie? Niestety nie mam możliwości nigdzie posłuchać żadnego zestawu.. Bieda w Bydgoszczy pod tym względem.

#14 adam91

adam91
  • Użytkownik
  • 157 postów

Napisano dziś, 05:25

Maximo będą super :P

#15 Andrus86

Andrus86
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano dziś, 08:16

Kupiłem od Domino987 w dobrej cenie morel maximo ultra 602. Zobaczymy jak to zagra:)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych