Skocz do zawartości

Naprawa głośników


Ian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Polecam Pawła  profi robota 
tylko terminy jeszcze dluzsze!  :rotfl:

 

 

 


O to jak Robur naprawia głośniki ,fakt głośnik działa prawidłowo ale estetyka wykonania pozostawia wiele do życzenia. 
z kopulka faktycznie mogl sie postarac

ale co do kleju to juz chyba przesadzasz. lepiej zeby wystawal klej niz zeby za slabo trzymalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Passata swego czasu nie bylo bata. Robil wszystko i robil to bdb. Nie bylo tanio ale bylo perfect. Nie wiem co sie stalo ze zaczal olewac terminy i co gorsza mniej sie przykłada. Cena jak cena niech jest unijna ale za jakosc wykonania z tamtych czasów.

Ale co jak co, zrobic od nowa cewke to nie to co kupić gotowa i ja wkleić. Nawijac porządne cewki Piotrek potrafi jak malo kto. Ratowal dziesiątki razy po stokroć przelatane spl'owe suby których nikt się nie podejmował. ..

Moze juz po prostu zapal minal i chlopu sie nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam http://www.audio-off.pl/

Marcin robi robotę. Może to potwierdzić Demondemidi bo jeździ z przetwornikiem robionym na specjalne zamówienie. Mojego starego RFP2410 naprawił bardzo dobrze, mimo że na fotkach nie wyglądało to super to w rzeczywistości było rewelacyjnie. W RFP przewijał drut z cewki na nowy karkas, wymieniał membranę, resor górny i dolny. Czyli zrobił z kosza i magnesu(no i kopułki przeciwpyłowej :P ) głośnik który wcześniej nadawał się na śmietnik. Cena/jakość rewelacja. Wcześniej głośników nie robiłem, ale naprawiałem wzmacniacze u Passata, ale po pewnych sytuacjach i kosztach dałem sobie spokój. 

 

P.S. U Pawła S kiedyś coś robiłem, nie pamiętam dokładnie co (chyba skrzynka) ale byłem zadowolony z jakości wykonania więc również mogę polecić. Jeżeli przykłada się do głośników tak jak do skrzynek to jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami fabryczny klej jest tak mocny że rozklejenie zajmuje pół dnia. Z reguły papierowe membrany,kopułki ciężko jest rozkleic bo się rozwarstwiaja. Za to klejenie to czysta przyjemność. Odwrotnie jest z membranami z innego towaru (alu etc) Ale upaćkanie kosza gdy za usługę bierze się wynagrodzenie jest nie na miejscu. Nie wspominam o rzucajacych się w oczy uszkodzeniach.

Na Passata złego słowa nie powiem, z jego usług byłem zadowolony. Ale były to wzmaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja od siebie polecam http://www.audio-off.pl/
Marcin robi robotę. Może to potwierdzić Demondemidi

 

Potwierdzam, obecnie jedno z moich aut ma wf, mid i sub robione przez Marcina pod moje potrzeby i złego słowa nie powiem. Exacto może też potwierdzić jakoś cewek przez Marcina wykonanych ;) dodam tylko, że ja nie oszczędzam subów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, obecnie jedno z moich aut ma wf, mid i sub robione przez Marcina pod moje potrzeby i złego słowa nie powiem. Exacto może też potwierdzić jakoś cewek przez Marcina wykonanych ;) dodam tylko, że ja nie oszczędzam subów ;)

 

A gdzie on się mieści? Bo na stronie nie ma takowej informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz lat?

Gdybym nie korzystał, nie był zadowolony z usługi to bym o nich nie wspominał.

Uwierz mi że polecanie często gęsto nie ma nic wspólnego z korzystaniem. Jak z terminami, długo czekałeś? Co u Ciebie naprawiali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu znów wraca podany wcześniej Pan Artur Sienkiewicz - miałem do naprawy tani woofer z Asteriksa mojej żony, wziął się i wyzionął ducha grając pod A7ką. Naprawiony bez śladu za 1/3 stawki z Mazowieckiego, nie czekałem dłużej niż 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wawa, ul.Przemysłowa.

Tez u nich zostawiałem raz woofer i raz subwoofer (przewijanie podwójnej cewki kickera L5) mało się znam ale sprzęt działał i prawie nie widać było że cokolwiek z nim zrobili. Sprawiali dobre profesjonalne wrażenie no i na brak roboty nie narzekają co też mówi samo za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...