Skocz do zawartości

2 x RE XXX 18" + 4 x Orion


Drager
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heh fajnie to wygląda i nie ma jak uśmiechnięty właściciel :>

 

właścicielem nie jestem :) niestety, miałem zaszczyt potrzymać owe maleństwa na kolanach :P

lecz pewnie jako jeden z pierwszych usłyszę te 10kW :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z głośniejszych projektów w PL. Dosłownie i w przenośni. Chyba się kolega zainspirował działalnością Steave Meade'go, dla którego sprzęt na codzień w odskoczni od 8 BTL'i są 2 BTL'e :hyhy:

 

Gratki i przekaz koledze braków spadków napięć :)

 

PS. A jakie mody samochodu? Jedynie zawias? Czy jakieś rozpórki, wzmocnienia itp też?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki i przekaz koledze braków spadków napięć :hyhy:

PS. A jakie mody samochodu? Jedynie zawias? Czy jakieś rozpórki, wzmocnienia itp też?

 

przekaże na pewno, dzięki :)

niestety nic na temat modów nie wiem. jedyne co wiem to to że będzie to pewnie jeden z głośniejszych Golfów w Polsce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia fakt, że to ma być pojazd do jazdy codziennej również !!?? Pojemność bagażnika chyba nie jest optymalna dla tych potężnych przetworników (za mały litraż). Czy coś wiadomo o systemie przednim bo człowiek nie samym basem żyje. Czy nie lepiej zamiast dokonywać zakupu audio za tak poważne pieniążki kupić lepsze autko (bez żadnej obrazy dla Golfa III). Zero złośliwości w moim poście lecz znaki zapytania w mojej głowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Respect.... za kasę na ten sprzęt takich golfów by kilka kupił więc nawet jak się rozleci to zamiast trzeciej 18" kupi się znów :)

 

Ale popieram że tak poważny sprzęt powinien znaleźc się w nieco lepszym aucie i też nie ma złośliwości w poście :)

 

Powodzenia w zabudowie... i czekamy na relacje foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to gdzie,wywali tylnia kanape i miejsca bedzie spokojnie

Samochód ma służyć również do użytku dziennego.

Dla niektórych to może by było codzienne jeździć bez tylej kanapy, ale dla mnie to tragedia. Czasami trzeba jechać gdzieś w więcej osób to Ty powiesz "sorry, ale mam głośniki i nie mogę nikogo więcej zabrać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi inna rzecz. Jak kolega wyciągnie te 10kW przy takich impedancjach jak w tych RE? W jakiej konfiguracji będą one połączone z HCCA?

RE jest 2x2ohm

bardzo prosto:

łączy jednego RE w 1 ohm i drugiego w 1 ohm.

łączy razem RE w 2 ohmy

i linkuje wszystkie orki :) bedzie miał wiecej niz 10 kW bo w linku oddają więcej te oriony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi inna rzecz. Jak kolega wyciągnie te 10kW przy takich impedancjach jak w tych RE? W jakiej konfiguracji będą one połączone z HCCA?

RE jest 2x2ohm

bardzo prosto:

łączy jednego RE w 1 ohm i drugiego w 1 ohm.

łączy razem RE w 2 ohmy

i linkuje wszystkie orki :) bedzie miał wiecej niz 10 kW bo w linku oddają więcej te oriony :)

 

 

link robisz z 2 orionow i maja wtedy 5kilo przy 2

a on ma 4 oriony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4sztuk 5000d nie da sie bynajmniej polaczyc.

 

jak napisałem TO NIE JEST MOJE AUDIO tylko kumpla :) Nie mam pojęcia jak to się łączy. Wróci ze Szkocji, to na pewno udzielę więcej info na temat. Obecnie z tego co wiem na dzień dzisiejszy Golf jest wybebeszony, i czeka . . .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...