Skocz do zawartości

Zegarek na rękę


janm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Ostatnio sobie takiego sprawiłem, 
 
http://zegarownia.pl...lled-at9036-08e
 
Zobaczymy jak będzie dawał radę z tym radio controlled ;)

 

Dawno już jakiegoś zegarka nie sprawiłem i tak jakoś mnie natchnęło na kupno, czegoś nowego. Zwróciłem uwagę na te zegarki z radiową synchronizacją czasu. Masz już jakieś doświadczenia? jak to się sprawuje. 

 

PS. Ma ktoś jakiś patent na stojak, albo coś na czym można by zegarki powiesić, walają się po pułkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Dawno już jakiegoś zegarka nie sprawiłem i tak jakoś mnie natchnęło na kupno, czegoś nowego. Zwróciłem uwagę na te zegarki z radiową synchronizacją czasu. Masz już jakieś doświadczenia? jak to się sprawuje. 

 

Szczerze to za krótko go mam, żeby się jakoś obiektywnie wypowiedzieć na temat tego RadioControlled.

Póki co zegarek chodzi, nie spóźnia się , ani nie spieszy. Czy faktycznie on się gdzieś tam łączy i reguluje, zobaczymy w praniu.

Na pewno fajny bajer to pokazywanie na małym, dolnym blacie, godziny w wybranej strefie czasowej. Wystarczy ustawić sobie odpowiednie miasto.

Jako że wpółpracuję z chinolami, ustawiłem sobie Pekin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja powiem, że wszystko zależy od preferencji i nadgarstka. Ja osobiście na zegarki ponizej 41mm średnicy nie zwracam uwagi, bo wyglądają jak zabawkowe na moim nadgarstku.

 

Sąsiad ostatnio zanabył Breitlinga za furę siana i jak zobaczyłem to "coś/świecidełko" to zapytałem czy męskich nie było :)

 

Oczywiście nie można przesadzać, zwłaszcza do garnituru/koszuli. Raz widziałem "przygłupa", który miał taki zegar, że założył go na mankiet koszuli, bo pod się nie zmieścił  :szok:

 

hehepack - zwróć uwagę na to czy teść ma problemy z czytaniem, czy też nie. Mój ojciec akceptuje tylko zegarki z dużymi cyframi, bez "pstrokatych akcentów" utrudniających odczyt godziny.

 

Ja osobiście mam taki;

 

http://www.yorkshire-watches.co.uk/seiko/SNZG13J1/front.jpg

 

Super zegar, minusem brak szafirowego szkła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym szafirze napisałem, ale w tysiącu automat z bransoletą i szafirem może jednak być problemem.

Z tym szafirem sprawa też wygląda tak, że jak kupi się zegarek o nieprzekombinowanym kształcie szkła, to nie problem wymienić, gdy to szlag trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Lekko odkope :wink:

 

Z racji ze zona sobie wymyslila ze jednak chce zegarek, macie jakies sprawdzone sklepy z dobrymi cenami? Model wzglednie juz sobie jakis upatrzyla z Atlantica.

 

https://zegarownia.pl/

 

Tu najtaniej dostałem jak szukałem dla siebie Festiny - dodatkowo masz opcję negocjacji ceny  :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rozkręcałem swoją "dużą" Festinę celem wymiany baterii i to co ujrzałem w środku hehe Obudowa duża, a układzik malutki i kupę wolnej przestrzeni... Tak się zastanawiam za co ludzie płącą 800zł... kawałek metalu i chiński układzik za parę zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...