Skocz do zawartości

Closed i br w jednym kufrze?


Korca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie o takim pomysle? Wertujac google nie znalazlem takiego polaczenia.

w nadkolu bede mial schowana zamnieta skrzynke. Myslalem, zeby w miejsce zapasowki dodac druga skrzynke, ale br. Chcialbym uzyskac szybki bas a jednoczesnie taki, zeby schodzil bbardzo nisko.

czy jest mozliwosc zgrania tego? Czy ktos probowal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W firmowym Ducato miałem 8" Cerateca w skrzynce 8L. Zamiast grać basem grał kickiem, w tym momencie również pomyślałem o takim rozwiązaniu z 2 subami. Jak chcesz uzyskać typowo koncertowy kick i zachować mięcho to może mieć rację bytu. Chodź nie wiem jak by to się zgrywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam jeszcze troche na wypowiedzi innych forumowiczow. Jezeli nikt nie probowal to chetnie przeprosadze taki eksperyment. Jak kolega wyzej pisal, bedzie ciezko to zgrac i to moze byc najwiekszym problemem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko da radę osiągnąć, lecz trzeba mieć do tego podstawy. Możesz zrobić "subwoofer" który składa się z dwóch głośników w których jeden odgrywa inna część pasma niż drugi. Tylko czy sobie poradzisz z strojeniem tego?

 

Moze zwrotka szyta na miare?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bez kasy to zapomnij o takim duecie...Nikt sie tego nie podejmnie bo to napewno godziny spedzone przy strojeniu.A sam watpie zebys cokolwiek z tym zrobil,choc pewnie zrobisz i powiesz ze "nawet to gra" a tak jak bogus mowi jeden to drugi tamto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł sam w sobie dość ciekawy ale już na wstępie masz szereg problemów. Potrzebujesz 2 głośniki, 2 wzmacniacze. Już ktoś wspominał o zgraniu fazowym.

Może lepiej przeznaczyć tą kasę na zakup lepszego subba i napędu do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze sie pokusze na takie cos. Obudowe w boczek juz mam, pozostaje wybor glosnika. Z forum dostalem oferte kupna audio system 08. Skrzynka ma 8l wiec myslalem o jakims nalesniku bo miejsca i tak juz malo. Moze jakies propozycje??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...