Skocz do zawartości

Jakie głośniki i jaki wzmacniacz ??


Rekomendowane odpowiedzi

 

 Witam.

Jakie głośniki wybrać za około 300 zł ?? Wiec tak radio jakie mam to alpine cde-180rr. Drzwi zostaną wygłuszone matami stp silver. Chciałbym oczywiście wzmacniacz pod te głośniczki najlepiej jak by był 4 kanałowy bo chcę kupić subwoofer ale to dopiero za jakiś czas. Muzyka jaką słucham to hip-hop ale na bitach takich bardziej żywych np tede 2013-2015:D słucham jeszcze  muzyki klubowej, czyli takie techno z popem coś w tym stylu :D wzmacniacz też bym chciał tak do 300 zł :D Głośniki nad jakimi sie zastanawiam to :

 

-audio system mx165de

-powerbass s-60c

-Hertz ev 165.5

-Hertz dsk 170.3

 

Piszcie co polecacie i co będzie dobre:D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie szukałem dużo jakie głośniki i wzmak do tego ale nic konkretnego nie znalazłem zawsze tematy się czymś różniły co mi nie odpowiadało i już eliminowało zestaw na samym początku.

Bo ktoś miał inne radio?  :mur:   

Sprzęt CA to nie rynek smartfonów, który zmienia się kompletnie z roku na rok. Tak więc zapraszam do "starych tematów". Miłej lektury :hyhy:

A tak na marginesie - Hetrz EV165 to woofery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale wy jesteście, szukałem po wielu forach i tematach jak bym znalazł to bym nie pisal tutaj a skoro wy wiecie najlepiej i ze takich tematów są tysiące to dajcie link do takiego w którym znajdę porządne  informacje i już nie będę miał ani 1 pytania :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

morel maximo z tego co widzę kosztuje 450 zł to za drogo :D Może ktoś wie jak gra mazda 6 z nagłośnieniem od Bose, no to ja bym chciał mieć coś takiego w swojej Hondzie:D


No nikt nie zabrania ale na prawdę szukam już 3-4 dni i nie mogę się zdecydować za nic. Prawie  Zawsze w tematach piszą dołóż tyle i tyle i kup takie, ale za 450 zł ?? myślę że za 300 zł głośniki potrafią zagrać dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tweeter w DSK to trochę masakra, aż bolą uszy. Wolałbym poczekać i dołożyć do Maximo.

Z tańszych to może El Comp 6? Są też Excursion SX-6C, tych nie słuchałem, słyszałem pozytywne opinie, ale może ktoś inny się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz głupie podejście do używek...

Kup na forumowej giełdzie i po problemie. Wygrzane, osluchane i sprawdzone sprzęty możesz spokojnie dostać w tych Twoich 300zl. Ja mam połowę używek, i przypuszczam, że spora część systemów jest na forum zbudowana na używanym sprzęcie. Tylko jak ściągasz nie wiadomo skąd bo były tanio na tablicy to nie ma co się spodziewać fajerwerków. A tutaj u nas z dobrego źródła na giełdzie na pewno coś dostaniesz. Trzeba tylko napisać odpowiedniego posta i na pewno będziesz miał w czym wybierać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Daruj sobie DSK, woofer słaby

oj już tak nie przesadzaj, lepszy od helixow db. ale fakt, bez suba to nie daje rady.

co do góry to u mnie zagrała może 15 min bo się słuchać nie dało. 

do budżetowej aktywki ok i to wszystko

 

a teraz  OT:

w ramach całego sytemu nowe kupiłem tylko dsk (i maty oczywiście:) )

i z dsk byłem najmniej zadowolony. reszta używki z forum albo alle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bose Mazdy 6 jest moim zdaniem bardzo kiepskie. U kumpla słuchałem to brzmiało nienaturalnie i słaby bas. W BMW po zmianie samego radia na Pioneer 88rs było lepiej pod niektórymi względami co zauważył właściciel Mazdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

posiadam bmw e60 do której kupiłem już głośniki FOCAL IS200 głośniki już zamontowałem pod siedzeniami i w ogóle ich nie słychać dlatego proszę o pomoc w doborze wzmacniacza do tego zestawu głośników?

tylko nie wiem czy 2 kanałowy wystarczy czy od razu 4 kanałowy żeby podłączyć cały przód, 200mm pod siedzeniami + zestaw dwudrożny na zwrotnicach w drzwiach. Głośników średnio tonowych w drzwi jeszcze nie mam ale też pewnie padnie na focal.

krótko pytając jaki wzmacniacz lub jakie 2 wzmacniacze?

mój budżet na nowy/używany to ok 300-500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...