Skocz do zawartości

DLS R6A vs R6.2


_Tommy_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...

Posiadam zestaw Jbl 6506ce i jestem na etapie gromadzenia gratów do nowego auta i stąd moje pytanie montować je czy polować na DLS R6A, jak to się ma jakościowo do siebie? 

Drugie pytanie dotyczy głośników Morel 69c, czy to dobry wybór na tył do boczków, moje auto to cabrio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce sie czepiac wiec calkiem na luzie pytam skad kolega bedzie wiedzial ze sie nie sprawdzi? Co najwyzej kupic i porownac albo podjechac na spot. Poza tym Radek masz racje :)

a nie potem zmieniać.

 

Widac ze jeszcze nie do konca wiesz o co chodzi w ca ;) gonienie królika i takie tam. Oczekujesz odpowiedzi na trudne pytanie..a ta odp to skladowa wielu czynnikow, zmiennych w wielu autach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Widzę, że od początku tematu nikt nie odważył się napisać jak grają mocno kontrowersyjne R6A :wink:

(a jakoś 8 lat temu gdy była na nie moda, niektórzy twardo stawiali je za woofer wzorcowy :wink: )

 

Edit:

Nie zauważyłem daty ostatniego posta, nie wiem jakim cudem ten temat wyskoczył mi jako nowy.

Mimo wszystko nadal mnie to ciekawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że od początku tematu nikt nie odważył się napisać jak grają mocno kontrowersyjne R6A :wink:

(a jakoś 8 lat temu gdy była na nie moda, niektórzy twardo stawiali je za woofer wzorcowy :wink: )

 

Edit:

Nie zauważyłem daty ostatniego posta, nie wiem jakim cudem ten temat wyskoczył mi jako nowy.

Mimo wszystko nadal mnie to ciekawi.

 

Przez 8 lat było chyba dość czasu aby wyrobić sobie własne zdanie , skoro kogoś to ciekawi od blisko dekady  :wink2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


po prostu po raz kolejny widzę, że jak przechodzi moda na niegdyś wychwalane pod niebiosa sprzęty to panuje wielka cisza.
przepraszam, jaka moda przechodzi?

R6A przestal byc "modny" bo przestali go produkowac!

uzywki nadal trzymaja cene i szybko sie sprzedaja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...