facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

Powalla

• Zamknięty Temat jest zamknięty
93 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Powalla (109 użytkowników oddało głos)

Powalla w Teamie ?

1. Tak (100 głosów [91.74%])

Procent z głosów: 91.74%

2. Nie (9 głosów [8.26%])

Procent z głosów: 8.26%

Głosuj

#81 BULII

BULII
  • Użytkownik
  • 1645 postów

Napisano 22 październik 2013 - 23:21

To już kolejny najazd z tego co widzę na zielonego :kwasny:  Chyba coś jest na rzeczy? Osobiście mi też wciśnięto handel "po za forum/po za działem" nie pamiętam bo średnio mnie to interesowało i 14 dni było pokuty  :zalamany:  W sumie i tak bardziej jestem czytelnikiem niż pisarzem :ph34r: ....  Szkoda bo przez to zraziłem się do sklepu, ale fakt jest faktem jak ktoś to napisał "jesteś tu gościem..." w skrócie ktoś ustalił zasady i trzeba je przestrzegać, a jak nie to :idiota:

................ to co chciałem to mam ..................

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#82 bambino_81

bambino_81
  • Użytkownik
  • 258 postów

Napisano 29 październik 2013 - 10:29

Witam.Przeczytałem z uwagą wszystko...Jestem na forum nie od dzisiaj ani od wczoraj...PAN Powalla mnie również kasował posty czym czasem podniósł mi ćiśnienie nawet bez kawy jednak chyba nie jest to aż taka zbrodnia żeby go wywalać z teamu...Odwala kawał dobrej roboty już od kilku dobrych lat za free co chyba nie jednemu nie za bardzo by się  widziało i chciało...Moim zdaniem zanim napiszesz temat porządnie poszukaj bo rzeczywiście szkoda zaśmiecać forum...2 rzecz to fajnie by było żeby mod napisał przynajmniej na pw dlaczego usunął temat :)Było by może mniej pieniaczy :D.....Jestem bezstronny w tej sprawie..Jednak moderatorzy muszą pilnować porządku...Bo od tego są... :cisza:

#83 Cober

Cober

Stereo Typ

• Użytkownik
  • 2625 postów

Napisano 29 październik 2013 - 10:35

Po co wam to głosowanie? Dajcie jeszcze w tej ankiecie odpowiedz TAK - JAK NAJBARDZIEJ to kliknę

Nie potraficie przystosować sie do regulaminu to wypad... Nikt na siłe nikogo tu nie trzyma.

Co za problem stworzyć własne forum i własne zasady?

Wielokrotnie zakładałem nowy temat i nigdy nie było problemów. Z giełdy korzystam bardzo często i też nigdy nie było problemów

Jestem na forum baaardzo długo i nie miałem nigdy spięć z Zielonymi bo nigdy nie robili NIC co wybiegałoby poza regulamin ( dostałem 2 razy ostrzeżenia ale zasłużyłem sobie za używanie niestosownych słów).

Nigdy też nie poznałem żadnego z aktywnych Zielonych na żywo - żeby nie było ze jakiś kumpel jestem etc.

Tak trzymaj Powalla! Lubie porządeczek. Chwała Ci za to i za czas który tu poświęcasz. Tyczy się to również innych Krokodylków ( ale temmat jest immienny :D )

Xesy Bety eF Jedynki

#84 zomer1980

zomer1980

Szelmowskie spojrzenie

• Użytkownik
  • 5189 postów

Napisano 29 październik 2013 - 10:38

2 rzecz to fajnie by było żeby mod napisał przynajmniej na pw dlaczego usunął temat 

Sąd najwyższy miałby skazać na 25 lat ciężkich prac moderatorskich, bo user nie chce czytać Regulaminu??  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

To idealny sposób bezpośredniej segregacji ćwoków, debilów, głąbów, baranów (nie mówię o zwierzętach), którzy nie umieją dodawać, rozumieć, a Darwin w grobie się przekręca bo jego ewolucja się cofa..

evolute.preview.jpg

siberianhusky24s.fora

#85 bambino_81

bambino_81
  • Użytkownik
  • 258 postów

Napisano 29 październik 2013 - 11:13

Sąd najwyższy miałby skazać na 25 lat ciężkich prac moderatorskich, bo user nie chce czytać Regulaminu?? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Zomer :) Chodzi o to że było by to ''bardziej kulturalne'' jeżeli mod napisał by dlaczego usunął temat....Napisanie wiadomosci chyba nie wymaga dużego wkładu a i uniknęło by się na pewno takich tematów jak ten i nerwów...itp :)

#86 zomer1980

zomer1980

Szelmowskie spojrzenie

• Użytkownik
  • 5189 postów

Napisano 29 październik 2013 - 12:40

Bardzo kulturalny sposób.

Bardzo kulturalny sposób, to forma rozumienia, prostych zasad które chociaż User obejrzy.

Napisanie nie wymaga dużego wkładu, ale po co Mod ma napisać jak user nie czyta?

Będziesz dawał każdej małpie banana a one będą nimi dalej rzucać - nie szkoda samemu ich zjeść?  :wink:

Ja nigdy nie czepiam się biedoty (diory), ale wypada wykazywać odrobinkę zainteresowania z tokiem myślenia. A tego zawsze brakuje.

Widzisz.. Ty TO przeczytasz.. Zrozumiesz.. Przekażesz dalej.. Inny już by ten dialog odrzucił.. Śmietnik? Więc po co mu pisać :rotfl:

A Mod ma takie problemy nie jeden raz na dobę - a kosz pełen na maksa..

siberianhusky24s.fora

#87 derek81

derek81
  • Użytkownik
  • 368 postów

Napisano 29 październik 2013 - 13:43

Zomer :) Chodzi o to że było by to ''bardziej kulturalne'' jeżeli mod napisał by dlaczego usunął temat....Napisanie wiadomosci chyba nie wymaga dużego wkładu a i uniknęło by się na pewno takich tematów jak ten i nerwów...itp :)

ale obczaj w ogóle temat, ile jest ostatnio zamkniętych tematów lub po prostu wywalonych do kosza w tzw. pisdu otchłań. Bardzo wiele... i teraz wyobraźmy sobie, że do każdego usera musi napisać, ej soryy usunąłem Ci temat bo się nie trzymał kupy, napisałeś w złym dziale + coś tam jeszcze, Ja użytkownika Powalla ani nie bronie ani nie jestem w stosunku do niego negatywnie nastawiony, kiedys nawet mnie irytował i wywalił mi temat, nawet warmem dostałem w pysk :D ale się rozeszło gdyz jesteśmy dorosłymi ludźmi. Proste!

Jestem zwykły brzmi to zwyczajnie, gdybym był ślepy niszczyłbym wrogów Braill'em

#88 kamul

kamul

((( (]} Pan Rosomak {[) )))

• Użytkownik
  • 1385 postów

Napisano 29 październik 2013 - 13:57

Moim zdaniem temat powinien być dawno zamknięty na cztery spusty :rotfl: za swoją bezsensowność  :cisza:  (nie znaczy, że bezpodstawność, bo ktoś ma za luźne nerwy i łatwo było zagrać).

To moja głupota czyni mnie inteligentnym => im głupszy, tym dłużej mi się schodzi :wink2:

#89 JacekTDI

JacekTDI
  • Użytkownik
  • 1059 postów

Napisano 29 październik 2013 - 14:24

Moim zdaniem temat powinien być dawno zamknięty na cztery spusty

Czekam na Powallę :)

Gra.... Canton...... :)

#90 zomer1980

zomer1980

Szelmowskie spojrzenie

• Użytkownik
  • 5189 postów

Napisano 29 październik 2013 - 14:48

A czemu zamykać? Debata to debata.. 

Widać że używa się rozmowy, a nie zamiata się tematu pod dywan. 

Jest motywacja? Jest..  :ok:

siberianhusky24s.fora

#91 janek

janek
  • Użytkownik
  • 805 postów

Napisano 29 październik 2013 - 15:57

Co będzie, zamykal jak tu same pochwały ha ha ha

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

#92 bambino_81

bambino_81
  • Użytkownik
  • 258 postów

Napisano 29 październik 2013 - 23:17

Co będzie, zamykal jak tu same pochwały ha ha ha

Pochwały nie pochwały ale cała prawda....Robi swoje i TYLE....Tak czy siak ten regulamin jest i trzeba się go trzymać czy się komuś podoba czy nie :)

#93 janek

janek
  • Użytkownik
  • 805 postów

Napisano 30 październik 2013 - 07:31

Wiadomo

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

#94 K@mil

K@mil
  • Administrator
  • 4915 postów

Napisano 30 październik 2013 - 10:00

Poleciało dużo OT!

Lepiej wszystkim?

Dziękuję! Zamykam!

W życiu najważniejsze jest to, aby robić to, co się lubi...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych