Skocz do zawartości

DLS A6 w 0,5 Ohm?


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


prosze was, tam zazwyczaj sa drzwi na beton robione a reszta juz po jednej warstwie maty i gabeczka. w db dopiero sie zaczyna zabawa w tym momencie

 

Jak byś zobaczył auto Truck'a to by Ci kopara opadła ile mat trzeba poświęcić na całe auto. W moim aucie do dBLu nie mam ŻADNEJ maty człowieku, jedyne co, to może będzie jedna warstwa na dach i to wszystko. Za to w drugim aucie drzwi na beton a w SQLu nie startuje. Widzę że pozjadałeś wszystkie rozumy, a strach przed kompromitacją Cię zeżarł i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś zobaczył auto Truck'a to by Ci kopara opadła ile mat trzeba poświęcić na całe auto.

 

Spojrzałem w rozpiskę z zeszłego roku w Bmkę poszło :

4 dużych Dynamat Extreme

2 x Dynamat Superlite

23 szt STP Silver

8 szt STP Bomb

 

To poszło w zakładzie CA, ja zaś poprawiając auto położyłem:

4 szt Dynamat Extreme

40 szt Silent Coat 2 ka

20 szt Silent Coat 4ka (multilayer)

10 m2 GMS 022 i 2 m2 GMS 02

 

No ale... w SQL to jedna warstwa maty i gąbeczka... :)

Zasilanie na AGM, całe okablowanie na 0 AWG OFC Holly a od rozet 33 ka DLS pure OFC, gdzie metr kosztuje to co 2 mb OFC Hollywooda.

W Audi podobny stopień wytłumienia karoserii i te osoby , które słuchały, mogą się wypowiedzieć czy jakikolwiek stopień głośności odsłuchu robi wrażenie na karoserii i tworzy rezonanse.

Zasilanie między Altkiem a karoserią masa 70 mm2, plus do aku 70 mm2, docelowo 2 AGM (główny i bufor).

Ale przecież tylko w DBL wie się ile kosztuje i jak ważne jest zasilanie. :wink:  A SQL jedzie wszystko 16ką kwadrat.

 

Nie piszę tego dla samego wymienienia, bo stali bywalcy znają historię aut, ale dla uświadomienia ,że ferowanie jakichkolwiek wyroków warto poprzedzić jednak spojrzeniem jak to jest naprawdę a zbyt szybkie wnioski mogą być krzywdzące dla drugiej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chwalisz sie czy zalisz ? ile to mat poszlo a raczej jak ktos cie oszukal przy bmw.

 

 

 

a jak poszlo z pg hahhaha

 

szrot z ebay :rotfl:

 

Nie chwalę i nie żalę, pokazałem jedynie jak to się ma do stwierdzenia "parę matek i pianka"...

Ja operuję na faktach i cyfrach, zaś w wypowiedziach Kminia jak na razie odnośnie wsparcia branży są same puste frezesy bez konkretów. Chętnie się wiec dowiem ile kosztowało zrobienie auta pod DBL i ile kasy zostało w Polskiej dystrybucji Car Audio?

 

O, którym PG mówisz bo mam w sumie 5 szt, te , które kupowałem jako sprawne są sprawne : ZX 350, MS 1000 , te które były nie pewne były na serwisie i tak kupiony jako niesprawny ZPA 0,5 miał tylko potencjometr do przeczyszczenia itp parę pierdółek(koszt "naprawy" z pomiarem aż 100 zł), a dwa 2125 kupiłem wiedząc ,że złożę z dwóch jeden w pełni sprawny (z jednego obudowa z drugiego płyta). Leżą oba u Nakamichi, więc wiem ,że odbiorę w pełni sprawny piec z wymienionymi kondensatorami po przejrzeniu i wkładam jak nowy w auto.

Nie bardzo więc rozumiem do czego pijesz ZIP?

Co do zakładu CA, abstrahując od tego jak wyszło , najlepszy dowód ,że wspieram branżę CA gdyż dałem auto do zakładu a nie robiłem sam. Dwa argumenty i dwa zdupiłeś jak młody Hrabia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku rozumiem. Ale pokazałem Ci, że 90% rzeczy w aucie jest nowe.

Co do źródła... Pokaż mi nowe z obecnej dystrybucji Horna żródło Alpine, które ma klasę lub jest lepsze niż F1.

Co do Phoenixa, pokaż mi proszę piec z ich obecnej oferty, nie made in CHRL grający tak jak MS.

 

Osobna kwestia co do zakupów z ebay to leżą w kartonikach fabrycznie nowe XES-M50... Czy Sony ma obecnie w ofercie piecyki tej klasy?

 

Głośniki w Bmce są nowe z dystrybucji w PL, tak przód 3 way jak i sub... Bo akurat tutaj owszem zgadzam się ,że jeśli tylko jest możliwość i Cię stać to warto mieć nowy nie wyciurany głośnik. W Audi z głośnikami jest pół na pół dwa nowe, dwa używane. Ale używane kupowałem z pewnych rąk i także pochodzą z PL dystrybucji a nie ebay/allegro.

 

Wszystko jestem w stanie przyjąć do wiadomości o ile są na to konkretne argumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kto wyznaczy ta klase? testy czy znienawidzony sedzia?

 

Ty sam... Słuchasz i wybierasz sobie to co Ci się podoba.

Co ma do tego sędzia? Audi słuchało już parę osób i każdy mówi ,że to nie auto na zawody... Bo gra za tłusto. :rotfl: Ale pasuje mnie i robię swoje granie. :)

 

 

 

jak mozna mowic o smaczkach w samochodzie ?

 

Część niuansów ucieka w czasie jazdy, ale już czystość grania nie zależnie od głośności z jaką słuchasz, granie bez wysiłku i brzmienie pozostaje nie zmienne od tego czy jedziesz czy stoisz.

 

 

 

chyba ze na postoju hehhehe

 

W czasie jazdy także jest ok. M.in to wyjaśnia tą ilość wytłumienia jakiej uzyłem. Ja słucham w 98% zawsze w czasie jazdy. Na postoju jedynie jeśli ktoś chce sobie posłuchać auta.

Dlatego nauczyłem się słuchać mocno i głośno bo... Wtedy słychać smaczki i w czasie jazdy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


myslisz ze na nowych nie zrobisz dobrego grania?
Zrobisz tylko cena tego zestawu zabija, a tacy ludzie jak ja którzy niechcą majątku wydać na CA bo po prostu ich nie stać wolą kupić używkę, dać na przegląd, jeżeli trzeba to naprawić i cieszyc się dobrym graniem powiedzmy że góra w połowie ceny "nowego". Ale jak Cię stać to super, nie zaglądam Ci do portfela bo to niesmaczne, kupuj i rób swoje audio. 

 

Kwestie tego że dziś robi się wszystko takie żeby pohulało pare latek i poszło w kosz pomijam bo są firmy takie jak ARC, Brax, TRU czy inne które podukują nowe sprzęty wysokiej klasy i są one równie drogie jak kiedyś to były drogie OLDy ala Phoenix, Sony, Zapco itp. 

 

Niestety elementów wygłuszenia nieda się kupić używanych, tu należy wyłożyć kasę. A kwestia ile i jak wygłuszamy auto, to druga sprawa, bo czy to dB czy SQ to niema znaczenia, to nasza wizja ciszy w aucie i znów naszego portfela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie poslucham w izbicku tych smaczkow;)

 

 

O ile uda się zrobić dwie memorki bez ruszania gainów, bo jeśli tylko będzie opcja "EASCA" to wiesz ,że to wyjdzie kastrat na arkusz a nie granie. :D

Nigdy nie ukrywałem ,że typowo zawodnicze nastawy rzadko mi się podobają jako bardzo neutralne (zrównoważenie tonalne, szukanie skupień itp pierdy) co w moim odczuciu często zabiera sporo z typowego funu ze słuchania muzyki aczkolwiek Nakamichi chyba najbliżej łączeniu tego ognia z wodą, dlatego zależy mi na tym aby ostateczny szlif tej mojej radosnej twórczości nadał On. Bo ja wiem co bym chciał usłyszeć, a On ma wiedzę jak to przełożyć z mojego na język zrozumiały dla auta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to się tyczy niższej kategorii w SQL, w Profi tak się nie da prosto a jak się zwali na Izbicko całe towarzystwo, będzie niezła jazda... :) Już w tej chwili wiem ,że na grubo graniem jest u Burego i Kabana a jeszcze Adamu, Dziki, Warzywniaki( jak nie patrzeć byli ME), trochę tam będzie ciasnawo hehe... Ale i fun lepszy nawet jak kaplica to w dobrym towarzystwie. :D Czuję ,że będzie ostro w plecy, ale ja mam najmniej doświadczenia z nich wszystkich i trzeba trochę czasu i pokory aby grać na takim poziomie jak chłopaki.

Nie ukrywam ,że fajnie by było gdyby się udało mi skończyć auto, tylko ostatnimi czasy ciągle walę jakieś wyjazdy po tysiącu km a gdy wracam dogorywam w domu dochodząc do siebie, nie ma kiedy usiąść przy aucie na spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe Zip co zrobiłeś z komponentami z poprzednich lat

 

Zakopał w ogródku, aby nowe się sprzedały... :rotfl:

Bo przecież nie wypada sprzedać dla:

 

 

 

zawsze to jakies szroty potem banda forumowa udowadnia ze sa git.

 

lepszych nie ma.

 

:wink:

 

Kminio pocisnął mi od "prowincjuszy" a w dyskusji z Gazownikiem, po społeczności forum i sql'owcach jako dzieciach allegro.

Myślałem ,że to jakiś odosobniony przypadek, jeśli chodzi o postawę czy sposób myślenia, ale Zip, tylko dobił gwóźdź tą "bandą forumową"... :rotfl:

Ja to widzę tak.... Jest widocznie trochę szlachty, która resztę ma za durne mięso armatnie... :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po recyklingu z 6 nowych voicekraft'ów wyjdzie :rotfl:

 

Hehe... Ubawiliście mnie... :rotfl:

 

ps. Święty, podłączyłem... nie oddam! :ph34r::super::cwaniak: A od Kabana już się nie odczepię do kiedy nie odsprzeda... haha :D

Jednak temu na górze brakowało średniego brata z jednej rodzinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...