Skocz do zawartości

Wiertarka


Wodzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dziękuję już za cenne informacje i czekam na dalsze.

Odnośnie mojego Parkside to byłem przez prawie półtora roku naprawdę bardzo zadowolony.

Udar naprawdę konkretny ( i obawiam się czy markowe 3,2 J wobec "parksajdowego" 5J to nie za mało ).

Większość czasu pracuje z metrowym wiertłem fi25 i nie ma czasu na odpoczynek. Pracę musiała wykonać w ciągu jednego dnia, więc bywało, że 3-4 godziny z kilkoma 15 minutowymi przerwami pracowała.

Brak mi właśnie porównania czy zamieniając np. na Boscha nie zyskam bezawaryjności ale kosztem efektywności.

Jeśli odbyło by się to kosztem wydajności ( musiał bym wiercić 5 godzin zamiast 3,5 ) to samo to wolę tą naprawić i w rezerwie mieć drugiego Parkside.

 

Kup drugiego a tego pewnie i tak zamienia Ci na nowego.Kazdy ma inne rece i inaczej podchodzi do pracy.Widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W parkside szlifierka ma źle umieszczony włącznik. Źle zrobiony akumulator, miał zły kształt, no i działał o wiele krócej niż Bosch. Hilti ok. Bardzo lubię ale to droższy sprzęt od Boscha. Chłopaki z ekipy mają Hilti z leasingu i jest super ale go nie kupili tylko dostali z firmy i serwis ich nie obchodzi. Oczywiście że wolę Hilti ale mnie na nie nie stać. Ale parkside to shit.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W parkside szlifierka ma źle umieszczony włącznik. Źle zrobiony akumulator, miał zły kształt, no i działał o wiele krócej niż Bosch. Hilti ok. Bardzo lubię ale to droższy sprzęt od Boscha. Chłopaki z ekipy mają Hilti z leasingu i jest super ale go nie kupili tylko dostali z firmy i serwis ich nie obchodzi. Oczywiście że wolę Hilti ale mnie na nie nie stać. Ale parkside to shit.

 

Arek pomyliles tematy,kolega nie szuka akumulatorowki,ja mowie o sprzecie na 230v

Zreszta sprzet na baterie mozna wsadzic sobie miedzy ksiazki a przynajmiej nie do wiercenia otworow wiertlem fi 24 dlugosci 70-100 cm,no chyba ze jeden otwor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale tu mam porównanie bo mam i takie i takie. [emoji6]

Masz bosha za 600 na kabel i lidlowke na kabel ??to samo z katowka mala?? Bo ja mam w garazu obydwa narzedzia jakos nie narzekam co do ergonomi i ich pracy.Nie namawiam do kupna na przemyslowke ale skoro kolega uzywal i byl zadowolony to po co mu sprzet za potrojna wartosc a wcale nie bedzie lepszy napewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marketowkach najlepsze jest to, ze wymieniają je na nowe bo nie maja serwisu. A mówiąc o tym jaki to szit, zastanowiłbym się kto robi faktycznie dla nich te narzędzia, bo raczej nie Wedel, a pewnie jedna z firm, która byłaby polecana. Zwykły Bosch niewiele się różni od lepszej marketowki, może kształt rączki trochę fajniejszy i ogólnie ładniejsza, ale bebechy nie będą jakieś lepsze. Sam tez szukam czegoś do prac domowych, tylko wiem ze u mnie wystarczyłaby mi i marketowka, a wezme Boscha żeby ładnie w piwnicy na półce wygladal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wystarczy marketowy to po co przepłacać?

a pisząc że to shit jest to moja opinia własna, wypracowana podczas używania tych narzędzi i to nie od święta jak się obrazek wiesza a podczas pracy przy instalacjach elektrycznych, gdzie narzędzia pracują cały dzień bo robimy instalację w domku do 150-180m2 w jeden dzień i pracuje 8 elektryków.

przy takim schemacie narzędzia akumulatorowe mają ogromną przewagę na przewodowymi.

parkside stoi w garażu i czeka na obrazek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu mówię ze zielony Bosch to jakościowo właśnie taka marketowka. Pewnie z wyższych półek sprzęty są lepsze, ale to już jak ktoś pracuje tym zawodowo a nie w domu dla majsterkowicza. Dla mnie wystarcza właśnie ten zielony Bosch (który wiem ze jest przepłacony) plus dobrej jakości wiertła (to jest w sumie chyba ważniejsze).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...