Skocz do zawartości

Fanaticaudio Day edycja 3  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. KTO SIĘ WYBIERA

    • Wezmę Udziału
    • Nie Wezmę Udziału


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi się teraz robić wykładanki, mam wrzuconego tego gienka pod woofery i słupki w 3 way'u, musiałbym powykręcać okablowanie, wrzucić słupki pod same piccolaki itd...

Teraz przecież wiesz ,że mam co robić z betką, więc przejadę się posłuchać autek na luzaku i dobrze , bo muszę się odpowiednio "przywitać" z chłopakami z DB to może być ciężko, stąd rekreacyjny wyjazd.

Wiem ,że szkoda bo by można było zobaczyć jak tam po zmianach się poukładała stawka autek w Funi, ale życie... Przekonamy się tak naprawdę w Bydzi... :D

 

No tak chwilę trzeba by się nad tym pochylić żeby wrócić do 2-way, rzeczywiście lepiej ten czas poświęcić na walkę z beemką :) No cóż może przez to finał będzie ciekawszy i bardziej nieprzewidywalny :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No tak chwilę trzeba by się nad tym pochylić żeby wrócić do 2-way, rzeczywiście lepiej ten czas poświęcić na walkę z beemką :) No cóż może przez to finał będzie ciekawszy i bardziej nieprzewidywalny :]

 

A jak się okazuje nic nie wiadomo... Bo dzisiaj rozmawiałem z Burym i on nie będzie wracał do Szczecina tylko leci do Krakowa po zawodach, więc nie mam za bardzo opcji z kim wrócić.

Może więc wyjść tak ,że jeśli nie wymyślę,żadnej opcji, to przyjadę babcią a jeśli babcią to i w zawody pójdzie. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No mam bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich tych, którzy chcą trochę podnieść swoje pozycję na listach punktowych w dBDRA. Dostaliśmy właśnie zgodę z USA by w Izbicku zrobić imprezę multipunktową X2. http://www.termpro.com/asp/eventschedule.asp?Method=1&EventMonth=8&EventYear=2012&ListMethod=1&Org_ID=1&Format_ID=0&EventContinent=0&EventCountry=All&EventState=All

:super: - jak tak dalej pójdzie to będziemy mieli w końcu drugą imprezę na miarę Skaryszewa :ok:

A tak apropo to jak tam nastroje na dB Drunk Racing :hyhy: - są chętni. Ja proponuje, żeby tym razem każdy kto chce wziąć udział w Drunk Racing wrzuca do puli np. 20zł i kasa z puli idzie dla zwycięzcy. A swoją drogą Misiek główny Drunk Racer w PL powiedział, że coś dorzuci od siebie bo ma być na evencie. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moznaby zrobić ranking najgłośniejszej imprezy,

zliczyć łącznie wszystkie db z dbl, db race, db tuning cup, db drag racing, (bez bass race)

i wyłonić najgłośniejszą impreze sezonu :)

 

moznaby zrobić ranking najgłośniejszej imprezy,

zliczyć łącznie wszystkie db z dbl, db race, db tuning cup, db drag racing, (bez bass race)

i wyłonić najgłośniejszą impreze sezonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na fanatic audio impreza chyba dopiero się zacznie dzisiaj :)

my już wracamy, na miejscu bardzo fajnie, ale frekwencja niewielka (SQL bo ciśnieniowców nie zbraknie), jedyne co nie dopisało to pogoda (patelnia koszmarna).

Organizacja imprezy super, podziękowania dla organizatorów i gratulacje dla wszystkich uczestników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza na poziomie !!! "JEST CO WSPOMINAĆ, ALE NIE MA CZEGO OPOWIEDZIEĆ DZIECIOM!!! Ją razem z własną wątroba dziękujemy organizatorowi :-):-):-)Na koniec umyli mnie autko -pełen luksus:-)

http://m.youtube.com/#/watch?desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3Ds6io4Xiux8g&v=s6io4Xiux8g&gl=PL

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w Bydgoszczy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...