Skocz do zawartości

Audi A6 -> czyli Kwiat Polskiego Car Audio :) v2


pavliq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ie wiesz czy rozciąga się we wszystkich płaszczyznach? Zazwyczaj każda skaja rozciąga się mniej lub bardziej tylko w jednej płaszczyźnie, a wybrać właściwą... ciężko.

 

Można robić z nią co tylko dusza zapragnie ciągnie się we wszystkie strony jak.................... :D właśnie robie u siebie słupexy mk2 :D w duecie z dls ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 455
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A ja z ciekawości zapytam, dlaczego nie skóra?

cena i brak obeznania w pracy - tu dużo materiału wypaskudziłem, skóry było by bardziej szkoda - możliwe, że byłoby łatwiej, ale tu bardziej chodzi o umiejętność jak dociąć, gdzie zacząć, jak się później ułoży - i na te testy właśnie materiału poszło dużo. Nie wiem jak skóra, ale ta skaja jest na dość grubym podbiciu i dużo wybacza jeżeli chodzi o przygotowanie powierzchni.

 

Można robić z nią co tylko dusza zapragnie ciągnie się we wszystkie strony jak.................... :D właśnie robie u siebie słupexy mk2 :D w duecie z dls ;)

ooo ciekaw jestem jak wyjdzie - na przyszłość może się wykorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dużym boczku czasem błam trzeba zakupić, dobrze jak hurtownia jest pod ręką i można sobie go wybrać, całkiem inna sprawa jak zamówi się go on-line z np. Gdańska i przyjdzie z kręgosłupem przez środek, albo kilkoma skazami gdzie nie będzie jak wyciąć, i pozostaje szycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem w połowie drogi ze słupexami, oczywiśnie jak juz sie za nie zabrałem to i koncepcja się nowa narodziła :D i znowu zaczyna się pogoń za króliczkiem :D to sie chyba nigdy nie skończy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...