Skocz do zawartości

n, cyfrowy polsat, czy moze cyfra +?


Ricola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No możesz sobie dorobić przecież z rury. Pamiętaj tylko, żeby konwerter był skierowany w to samo miejsce co w oryginale. Jak dla mnie to rzeźba zupełnie nieopłacalna.

No to chyba nie takie proste, bo odległość od talerza, kąt konwentera itp ma znaczenie. Dlatego pytam czy idzie coś dokupić i czy warto.

 

Mirek.. o takie coś potrzeba, ale niestety do innej anteny. Łatwo o osprzęt do innych talerzy ? Ten co mam jest montowany z tyłu anteny. Rurka jest (była) w kształcie "L ".

Montowana na dwie śruby do tego uchwytu co trzyma talerz razem z całym tym mocowaniem do uchwytu i ustawianiem kątów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego się obawiałem. Jaki talerz 80 cm warto kupić? Jakiś konkretny?

 

Televes 80 cm:

 

http://www.sat.audiobas.pl/img/domek_blizniak.jpg

 

 

 

http://obrazki.elektroda.pl/2576705000_1478255705.png

 

 

 

 

 

 

 

Konwerter oczywiście Quad (nie pomyl z Quattro, bo nie będzie działało - wyglądają identycznie!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej 3 dekodery. Dodatkowe telewizory musisz sobie wykupić.

Dekodery beda z cyfrowego polsatu w cenie a czasze i konwerter potrojny nie musze u nich brac 

chyba poczwórny  quad

 

 

Oni dają antenę do internetu razem z czaszą  ale nie znam oferty jak za to kasują może raty osobne , ja tam nc+ mam .

Antena do internetu osobno jest a anteny sie kupuje na wlasnosc.

2-3 lata to każdy wytrzyma, gorzej później :)

 

Te Sharpy dają radę, kiedyś je montowałem i działają do dzisiaj :)

Wiec cos konkretnie ktos poda jakis model marke czaszy i konwertera quad??? 

 

Drugie oplaca sie jakis lepszy kabelek kupowac ??? 

 

Mam na stanie taki http://allegro.pl/kabel-tv-sat-triset-113-pe-zelowany-zaciskanie-i5685911745.html  polozony na nowej instalacji co bedzie w domu wystarczy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bede bral cyfrowy polsat i internet od nich.Beda 3 tv wiec konwerter potrojny.Brac te czasze i konwerter od nich?? Czy mialbys jakas fajna i niedroga propozycje??? 

 

Jak bierzesz nowy dekoder Evobox to dobrze mieć konwerter Unicable, ma on 3 wyjścia, jedno do evoboxa  i dwa do multrumu. Nie wiem jak teraz , ale wcześniej ja płaciłem za zestaw konwerter + czasza 70cm -  120zł. A czaszę miałem swoją, Corab'a 80, a i tak sie opłaciło bo sam konwerter kosztował wtedy ponad 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...