Skocz do zawartości

Moj fiacik


kris1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie nie bylo. Na chwile obecną sprzet ten sam. Dzisiaj wreszcie znalazlem czasu wolnego i wymienilem kabelki sygnałowe. Troszke poprzestawialem istniejące, jedne poszly w odstawkę i zalozylem EagleCable Mc60. Poszly one pod sekcje srednio-wysokotonową. Wczesniej mialem Macromy w tej jedwabnej plecionce. Macromy poszly na woofery a na subie jest audison. Moje spostrzeżenia na kilku utworach, pojawily sie kolejne detale które poprzednio byly nie zauważalne,dźwięk czysty,krystaliczny, wrażenie mam jakby scena lekko sie rozszezyla.

Wiem tematow o kablach sygnalowych jest dużo i czlowiek caly czas sie uczy na wlasny h odczuciach, doświadczeniach innych, a także na bledach swoich. Nie raz sie przekonalem. Mysle ze kolejnym ogniwem które zmienie to napewno jeszcze sygnalowki na woofery, nie twierdze ze Macromy są zle ale myślę ze mozna jeszcze cos wyciągnąć ztego co sie juz ma zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam po długim urlopie bo dawno mnie nie było, ale niestety były inne priorytety, no i cóż temat do zamknięcia już( o kurde ale zarymowałem :hyhy: ), nic więcej nie wyskrobie w tym owym temacie. Niech inni poczytają sobie co i jak było. No właśnie było :(  Marea poszła do następnego właściciela, wymontowałem resztę klocków tej mojej długiej układanki. Moze kiedyś powrócę do tego ale narazie niestety cóż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...