Skocz do zawartości

Alpine 9812RB


macios
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

 

Tak jak w temacie - proszę Was o opinie na temat tej jednostki http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

 

1. Czy można ją uznać za jednostkę Hi-Endową?

2. Czy Vibe Black Air 6 dobrze będą współpracowały z tym radiem?

3. Czy ten sprzęt warty jest swojej ceny?

 

Proszę o ogólne opinie na temat tego sprzętu, gdyż będę miał okazję go nabyć niebawem :D Jak na razie słyszałem same dobre opinie na temat tej jednostki - ciekaw jestem co Wy powiecie!

 

Z góry dzięki! Pozdrawiam,

Maciek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
ja zaproponuję starszą serię DLS'a reference łagodnie i detalicznie (np. reference 200 czy 100...nawet widziałem to u kogoś na sprzedaż ostatnio) a co do alpine ze starszych serii to z tą łagodnością na górze to tak ostrożnie bo to raczej ostrzejsze wzmaki co nie oznacza wcale, że są złe :idea:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsza seria DLS-a ... przyostrzy raczej :...: z tym źródłem ( wiem bo ten DLS Ref jest mój ) nie gra źle (kopniaka to to ma niezłego) ale jakoś uporczywie omijam nowsze Alpine bo ...mam teorię :super: i nie osłuchiwałem układu .

Stare Sony XM-y jak radzą koledzy , wszelkie Helixy serii H , zdecydowanie nie zestawiałbym z amerykańcami ( poza kilkoma wyjątkami :...: ) .

Wszystko zależy jaką kwotą operujesz, i tego rodzaju źródło nie jest "moją gonitwą króliczka" to coś to aktywiec ... z tego co wnioskuję marny :idea: .

 

Coś z "mientką" górą potrzebujesz, ja akurat tradycyjnie szukałbym woferów jednej firmy ( z dobrym kopem) i wspomnianych "mięczaków" na górę od innych ...jakby mi nie podeszło ...kombinowałbym :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsza seria DLS-a ... przyostrzy raczej :?:

ja dysponuje ref.200 owego DLS'a i testowalem go swojego czasu w jednym aucie i jednej aplikacji razem z Alpine 3555 i kenwood'em ps150 (nie pytajcie jaka jednostka byla ale przod to byly zdaje sie BlackAir6 od Vibe) i ten DLS zagral zdecydowanie najlagodniej na gorze...az z ciekawosci na weekend wrzuce go jeszcze raz do siebie i potestuje. Jesli sie mylilem to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na temat Alpiny 9835R? :) Z wyglądu podobne, z danych technicznych też jednak 9835R jest nowszą jednostką...Warto jej szukać i dopłacać? Niestety z tego co widzę jest ciężko dostępna :hyhy:

 

Jak byś chciał to właśnie są dostępne na allegro 2 sztuki w bdb stanie za około 800 PLN.

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...