Skocz do zawartości

Zestaw na przód do 1000zł


Kisiel888
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK, napiszę:

Jeśli chodzi o porównanie z PO650:

1) Dego nie schodzi niżej ;

2) W paśmie 80 - w górę Precision gra równo i bardzo poprawnie, paradoksalnie pod większością dobrych wzmacniaczy na fabrycznej zwrotnicy. Dego nie i raczej nawet po modyfikacji zwrotnicy miałby problemy z grą np. pod Rodka N-kami czy Audio Art-ami.

Słyszałem, że dobrze się komponują z Sony XM ale ...

uniwersalniejszym i lepszym dla przeciętnego Kowalskiego który chce zamontować zestaw i czerpać z gry satysfakcję jest według mnie Precision.

Oczywiście jest to moja subiektywna ocena.

PS

Oczywiście nie uważam, że Precision to najlepszy zestaw pod słońcem i ..... dlatego je zmieniam :rotfl: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Hz Space, nie słyszałem tego zestawu.

Mogę się jedynie domyślać, że basu będzie z nich na pewno sporo, jak to wyrób Hertz'a :)

Tweetery z wyższych serii tego producenta też stoją już na przyzwoitym poziomie i nie ostrzą.

Co do R6A, fakt, basu z nich sporo, góra ostra, pod Alpinką może być tragedia, jak dla mnie.

Na oryginalnych zwrotkach nie bardzo mi podchodziły i jak dla mnie ten wooferek do 2-way się nie nadaję, ale już moje dywagację były poruszane na temat tego wooferka na forum z kolegą Radeek :)

Który to przekonywał mnie do swoich racji, że R6 nadaję się do 2-way, ja jednak poprawnie zestrojonego systemu 2-way z tymi wooferkami, jeszcze nie słyszałem :P

W brzoskwinkach, będzie na pewno sporo basu i to bardziej "kulturalnego", co do sykacza, to w Tempo 6 jest tragiczny, ostry i kujący, wyższe serie zestawów są z tweetarami do przyjęcia.

 

hoho skoro dla Ciebie tweeter z Tempo jest ostry to kup Hertze lub MBQuarty to będzie jeszcze gorzej.

 

A ja wiele zestawów posłuchałem i wiem, że mi osobiście tweeter z Tempo 6 nie pasuję, bo jest ostry.

Tak samo jak w DSK Hertza, stary ET z Hertza, z zestawu Dego PO oraz z zestawu DLS R6A.

Może i ja jestem głuchy, ale bez przesady, że ktoś chce mi wmówić, że te sykacze są kluchowate :rotfl::hyhy: !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba żeś trochę przesadził z tym fenomenem, ja wiem że ile Par uszu tyle gustów ale żeby budził u kogoś aż taki zachwyt .... :szok:

co w nim jest takiego fenomenalnego ? :suchy:

Po prostu jest... Co ja Ci mam napisac?
A ja wiele zestawów posłuchałem i wiem, że mi osobiście tweeter z Tempo 6 nie pasuję, bo jest ostry.

Tak samo jak w DSK Hertza, stary ET z Hertza, z zestawu Dego PO oraz z zestawu DLS R6A.

Może i ja jestem głuchy, ale bez przesady, że ktoś chce mi wmówić, że te sykacze są kluchowate :) :) !!

Nie jestes chyba głuchy bo podzielam Twoje zdanie...

 

że te sykacze są kluchowate :) :) !!
Polecam nie xerowac okreslen uzywanych przez innych chyba ze nam tu wytłumaczysz co to wg. Ciebie znaczy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruby1986, no nie zgodzę się z opinią o mt-11. u mnie nie ostrzy

Noooo bo już się stępił :)

Ja tez jestem zdania ze do łągodnych nie nazlezy, moze jest muzykalny ale potrafi uprzykrzyc zycie...

 

 

To fakt,do niego trzeba dorosnąć.Wstrzymaj się w opinią do czasu jak go poznasz.
Nie mowie ze nie bo jestem zwichniety na swoj sposob ale mam jakis tam swoj gust i pewnie rózni sie od Twojego wiec ... Wiesz ja tam 7909 na przyklad racej nie kupie bo nie przypadla mi do gustu na tyle zeby wydac tyle kasy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a słuchałeś jej w jakiejś przyzwoitej aplikacji?Nie znam lepiej brzmiącego CD'ka ale też wszystkiego nie przerzuciłem.
Nie twierdze ze nie jest zacna jednak nie zaimponowała mi na tyle zebym uznał ze warto wydac na nia taka kupe kasy. Byc moze masz racje i aplikacja była pod nią nieciekawa. Nie twierdze ze nie zmienie zdania po jakims kolejnym odsłuchu ale poki co :) TAk jak poki co bede usilnie dązył to TEC'a na pokład :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że te sykacze są kluchowate :) :) !!
Polecam nie xerowac okreslen uzywanych przez innych chyba ze nam tu wytłumaczysz co to wg. Ciebie znaczy :suchy:

 

A Łukaszu, proszę Cie bardzo :szok:

Dla MNIE kluchowaty lub jak kto woli ciepłe kluchy :) , oznaczają, coś co nie ma w sobie wyrazistości, w tym wypadku dźwięku.

Coś co "zamula" nasz odbiór słuchowy, poprzez brak detaliczności w swojej konstrukcji czy budowie, mowa o przetwornikach.

Mam nadzieję, że nie zamotlałem się w swoim skromnym wywodzie :)

 

Co do jednostek i wywodu i Radka i Łukasza, nie wypowiadam się, bo co do faktu iż 7909 jest zacną jednostką, to się zgodzę, ale naprawdę również mocno bym przemyślał, czy wydałbym taką kasę na jej zakup :)

 

A co do wooferków TEC, wcześniej wspomnianych, fakt, jak ktoś chce kulturalnego grania, a nie "szarpania" nogawkami, to klocek jak najbardziej do polecenia.

Ja jednak potrzebuję trochę mięska z mid-basu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...