Skocz do zawartości

black air 6-woofer


leonsr60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie zwracam sie do włascicieli tego oto zestawu z prosba przedstawienia jak wygladala sprawa zaraz po ich zamontowaniu z ''wykopem'' wooferka? czy przez pierwsze godziny słuchania nie grał jeszcze tak jak powinien czy dopiero po wygrzaniu pokaze swoj potencjal?

Dzis skonczylismy montaz z kolega w jego puncie II sporting, wzmak jaki to goni to magnat classic 360 w 2mostkach 2*120(mysle ze wystarczajaco) radio clarion dxz648 i zwrota na -6 i na radiu flat, wiec góra jest naprawde przyjemna. jesli chodzi o wygłuszenie to zaklejone sa tylko dokladnie otwory technologiczne(wkleje pozniej fotke z montazu czym bylo to zrobione) i wlasnie obawiam sie ze tu moze byc problem bo tego basu jakby za malo bylo chyba ze wymagam zbyt wiele od nich? woofer na dystansie z MDF. Powiedzcie jak to jest naprawde , praktycznie jest to moj pierwszy projekt zrealizowany wiec prosze o wyrozumialosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarówno ten zestaw jak i SEK60 wygrzewał się u mnie dość długo...po kilku godzinach (może nawet kilkunastu nie pamiętam dokładnie ale z tydzień a jeżdżę sporo) zaczyna grać zupełnie inaczej wiec daj im troszkę oswoić się z nowym otoczeniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwfazie albo jakieś filtry HP na wzmacniaczu lub w radiu wlaczone.. No i to "polowiczne" wygluszenie tez może na to wpływać. Posprawdzaj ustawienia i kabelki , jeśli nie znajdziesz błędów to grzej i czekaj Jesli nic się nie zmieni to portwel w dłoń i po maty marsz :hyhy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to "polowiczne" wygluszenie tez może na to wpływać
Moze, jednak niektórzy mieli okazje sie przekonac ze nie tylko w mojej omedze wystarczy zakrycie otworow techn. zeby drzwi załomotały... Rover 45 jest rownie podatny Tak ze nie do konca to musi byc przycyna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku głośniki wyraźnie nabrały wigoru po wygrzaniu, a podawałem im 50W z old schoolowej Alpiny więc jeśli wszystko jest poprawnie podłączone to po wygrzaniu powinna być odczuwalna poprawa choć oczywiście sub to nie jest to potrafią nogawkami zatrzepotać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwfazie albo jakieś filtry HP na wzmacniaczu lub w radiu wlaczone.. No i to "polowiczne" wygluszenie tez może na to wpływać. Posprawdzaj ustawienia i kabelki , jeśli nie znajdziesz błędów to grzej i czekaj Jesli nic się nie zmieni to portwel w dłoń i po maty marsz :hyhy:

przeciwfaza sprawdzona i tu OK, filtrów jako tako na tym wzmaku nie ma jest tylko subsoniczny i na full :rotfl: i ustawilem na ful, w radiu nie potrafie sterowac tym wzmakiem bo filtry dzialaja na subie(w aucie sa 2 wzmaki, 2kanalowy na sub i 4 kanalowy pod vibe) jedynie balans i fader, bass i treble, na zworotnicy tez nic sie nie da ustawic oprocz tweetera

Wklejam foty :rotfl:

http://images40.fotosik.pl/275/0a805836c401df63.jpg

http://images37.fotosik.pl/275/b09d4f98f5fb6b56.jpg

http://images45.fotosik.pl/280/b1ee54cc86c4b548.jpg

http://images35.fotosik.pl/134/e768ab1ebe67aaba.jpg

 

ta mata to jakas dekarka do wykonczen okien dachowych, dzieki temu ze jest falista mozna zakleic nia nawet duzy otwor technologiczny dwoma warstwami(jedna warstwa fala poziomo a druga pionowo) naprwde to jest bardzo sztywne! kolega na budowie pracuje wiec jak bral to nie patrzyl co wazne ze sie przyda:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Focie ladnie smigaja

 

Mam dziwne przeczucie ze problemem moze byc wlasnie wygluszenie... jakos dziwnie mi ta mata wyglada... no i wnetrze drzwi nie wygluszone .. No nie wiem.. niech sie wygrzeja glosniki to zobaczysz. Po paru godzinach grania powinno byc juz cos slychac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie Kamilu :D przyjdzie ten dzien ze drzwi zostana ponownie rozebrane i pozadnie wygluszone najlepiej GMS05(i tu prosil bym o wypowiedz na jej temat), narazie graja juz niezle ale poczekajmy az michal sie odezwie i napisze cos wiecej :D ja mu tylko pomagam a wkoncu on decyduje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...