Skocz do zawartości

Oryginalny sprzęt w audi A6


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam takie pytanie, jaki sprzęt zagra na takim samym poziomie (nie twierdze ze jest jest super) ale jaki inny sprzet tak samo zagra ? Mniej wiecej jakie komponenty bym musiał mieć by juz taki poziom uzyskac ?

 

[ Dodano: 2010-04-03, 14:45 ]

Po prostu jakie conajmniej zamienniki dla oryginalnego sprzętu bym musiał mieć by grało to podobnie "poziomem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej pytanie sprecyzuje, jaki sprzęt i mocowo i jakosciowo zrówna się z tym co jest w A6, chodzi mi okonkretne zestawienie, np radio pioneer 2100ub jakiś, + wzmak jbl cs/gto jakiś z tych nowych + sub jakis magnat np xpress12" + przód jakis zestaw za sto pare zł tez jakis , czy sprzęt który jest oryginalny jest w takim porównaniu duzo lepszy niz mniej wiecej to co napisalem

 

Wiem ze dość dziwne pytanie ale ja tak juz mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inaczej pytanie sprecyzuje, jaki sprzęt i mocowo i jakosciowo zrówna się z tym co jest w A6, chodzi mi okonkretne zestawienie, np radio pioneer 2100ub jakiś, + wzmak jbl cs/gto jakiś z tych nowych + sub jakis magnat np xpress12" + przód jakis zestaw za sto pare zł tez jakis , czy sprzęt który jest oryginalny jest w takim porównaniu duzo lepszy niz mniej wiecej to co napisalem

 

Wiem ze dość dziwne pytanie ale ja tak juz mam

 

Dla jednego system Bose przebije np. Hertz DSK, dla innego R6A albo coś jeszcze ciekawszego... nie można odpowiedzieć jednoznacznie na takie pytanie, ponieważ, jak już powyżej pisał kolega waski nie da się tego określić. Jednemu może się podobać brzmienie, innemu nie. To wszystko zależy tylko i wyłącznie od jednego czynnika - Twoich preferencji muzycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie co to znaczy lepszy. Dla jednego bedzie znaczyc glosniejszy dla drugiego bardziej jakosciowy. Czarnysmoku musisz dokladniej sprecyzowac, bo wiadomo ze zestawy oryginalne w ktorych jest 10 glosnikow graja na pewno mocno i glosno, ale sceny albo chociaz jej namiastki tam nie znajdziesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no takie pytanie zadałem hmm bo koleś ma na wiosce A6 z oryginalnym sprzetem i puscił mi tam pare utworów ( chcial sie pochwalić ) hmmm mi sie prawie wogóle nie spodobało, niczym mnie to nie zaskoczylo, i lekko sie usmiechnąłem i podjechalem minute pózniej swoim trupem (eskortem) i puszczałem kawałki z wokalem, hh, rock, i testy basu, itp itd jakies radiówki i koles powiedział ze to co mam to jakis pokompletowany szajs i nijak sie to ma do tego co on ma, a u niego ani jakiegos zejscia ani sie sceny jakiejkolwiek nie czuło jakos... I sobie pomyslalem ze moze wiele osób tak ma ze woli orygialny sprzęt niz kombinować, moze sobie tylko wmówilem ze troche kasy wladowalem i wydaje mi sie ze lepiej gra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bose a6 avant 2002r :

Tweeter kulawy, jak za kocem.

Wooferki dosc kopliwe a ze jest ich wiecej niz 2 to nawet sensownie głosne.

Subik mizerny, zdecydowanie do uzupelniania tylko tego kopa z wooferków miech jak na lekarstwo...

 

Ogólnie dla mnie system moze zadowolic niezbyt wymagajacego "gracza" nie powiem, sceny brak dosc wyrazna gra zza pleców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem swego czasu potyczkę na CA z audi Q7 (fabryczne audio też bose) ... gość najpierw włączył u siebie płytkę CD (oryginał) m. jacksona i wpadł w zachwyt jak to gra...moje odczucie było takie: sopranów dużo za dużo, sceny zero, kick z przednich jako tako, ale subika za bardzo nie było słychać...trochę pogrzebaliśmy w ustawieniach, ale wiele to nie poprawiło...potem poszliśmy z jego płytą do mojego auta, usiadł na miejscu kierowcy (ja pasażera) włączył te same utwory i ........... stwierdził, że u niego lepiej gra :D .... nie widziałem sensu się z nim spierać

 

ps. może właściciel Q7 wyszedł z założenia, że jak wydał ok. chyba 250tys. na Q7 to i lepsze CA ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...