Skocz do zawartości

sub+wzmak przestaje grać - problem


danczak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym jeszcze zrobil tak.....

Ze podlanczyl bym suba pod jeden kanal a pozniej pod drugi nie mostkujac i zobaczyl czy sie poprawia czy nie...

 

[ Dodano: 2010-04-02, 19:09 ]

Ok sprawdzalews na innym wzmaku wiec moj pomysl odpada..... jezeli RCA jeszcze zmieniles to juz pozostaje chyba tylko slabe polaczenie z masa , zmien miejsce zamontowania kabla masowego , albo oczysc z lakieru powierzchnie pod nim ale raczej zmien na probe srobke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze kable za cienkie. Ale mysle ze przy cichym graniu nie wylaczal by sie. I pokazal by wiekszy spadek napiecia nawet na tanim mierniku.

 

Odpowiedz na moje wczesniejsze pytania odnoscie innego sprzetu ktory podpinales i jak masz to wszytsko ustawione.

 

I najwazniejsze - czy dzieje sie tak od poczatku czy od niedawna?

 

Podłączałem pod wzmak Alphard MF-2S i tubę dibeisi, czy jakoś tak. A dzieję się tak od początku, czyli od przedwczorajszego podłączenia, aczkolwiek do przedwczoraj miałem podłączony mały wzmak Voice kraft i tubę dibeisi, i wszystko było OK. Ale były to inne kable (mniejsze) i nie od aku tylko od zasilania z radia, masa z tego samego miejsca, a chinche i remote zostawiłem te same. Później wrzucę fotki jak mam to podpięte i stawione.

 

[ Dodano: 2010-04-02, 19:14 ]

Ja bym jeszcze zrobil tak.....

Ze podlanczyl bym suba pod jeden kanal a pozniej pod drugi nie mostkujac i zobaczyl czy sie poprawia czy nie...

 

[ Dodano: 2010-04-02, 19:09 ]

Ok sprawdzalews na innym wzmaku wiec moj pomysl odpada..... jezeli RCA jeszcze zmieniles to juz pozostaje chyba tylko slabe polaczenie z masa , zmien miejsce zamontowania kabla masowego , albo oczysc z lakieru powierzchnie pod nim ale raczej zmien na probe srobke

 

 

Sprawdzę i dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzę i dam znać

 

Jesli to nie pomoze to polecam wizyte u... egzorcysty :D:rotfl:

 

A powaznie - sprawdz mocowanie kabla plusowego przy klemie, czy bezpiecznik gdzies sie nie wysowa, jesli mozesz to przenies jakis akumulator do bagaznika ( albo wzmak ze skrzynia do akumulatora ) i krotkimi odcinkami kabla podlacz i sprawdz.

 

Jak masz ustawiony przelocznik " mono - stereo " ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniales cały sprzęt prócz.....auta Wiec albo - miałeś niesamowitego pecha i za każdym razem trafiales na uszkodzony sprzęt albo wina leży po stronie zasilania. Weź jakiś akumulator lub przenieś sprzęt tak jak Ci mówiłem wcześniej i krotkimi odcinkami przewodów ( mogą być cienie 2,5mm nawet jeśli bedą krotkie - do 0,5 metra ) podlacz wzmacniacz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...