Skocz do zawartości

sonic 10 i wzmacniacz (?)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2.nie miałem, zapewne ty też nie, jednak miałem przyjemnośc odsłuchu innych piecy hilfonicsa i napewno jest to propozycja bijaca na głowę pozostałem wymienione w tym temacie pozycje.

 

 

Tak mialem ten piec i jest niezly ale do sonica za slaby , nie grzeszy tez kontrola choc ma jej zdecydowanie wiecej niz sinus , pedzil u mnie przez tydzien RF P3 i old alpine o porownywalenej mocy bil go na leb , wiec nie jest takim wypasem , 450zł jest wart ale powtazam sonic potrzebuje zdecydowanie wiecej niz te hifon moze mu dac..... choc szczeze mowiac nie sadze zebys zobaczyl roznice w kontroli glosnika ale jak radzic to dobrze

 

Smieszny jestes z tyum komentarzem ze on bije wszystkie w tym temacie skoro pewnie zadnego nie slyszales i uwiez mi swojego ego nie musze podbudowywac gadajac z gosciem o tak niklym pojeciu ze musi najpierw dowiedziec sie czego kolwiek z forum a i tak jedyne na co wpadl to peing i buszmen :serce:

 

Ale tak jak juz napisalem szkoda czasu na takich jak ty , bo pojecia nie masz wchodzisz na forum dostajesz dobra propozycje ale i tak ja olewasz bo ty wiesz najlepiej choc zielonego pojecia w temacie nie masz :serce: Głosnik sobie kupiles nie najgorszy, choc nie dla mnie takie zabawki , to chociasz wykorzystaj jego potencjal a jak chcesz rad na odpierd....l to moge ci polecic forum neodzieci :serce:

 

pozdro

 

[ Dodano: 2010-04-01, 01:04 ]

1.tak wiem, miałem do czynienia z sonikiem (kupiłem go od bardzo dobrego kumpla)

 

A z ciekawosci czym twoj kumpel go pedzil ?? Moze szukaj tego samego jak ci sie podobalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze że nie do końca się zrozumieliśmy :rotfl:

ja nie potrzebuje wzmacniacza klasy D bo i tak nie wykorzystam jego potencjału. bedzie się u mnie marnował.

mam na wzmacniacz 5 baniek ew. moge dozbierac do 5 dych i ani grosza więcej :rotfl:

nie zależy mi na kontroli, chcę jedynie żeby membrana się ruszała i żeby był stabilny w jednym ohmie :hyhy:

pytam jedynie o to czy kupie za tyle pieniędzy wzmacniacz który MI wystarczy.

dostałem odpowiedz więc nie rozumiem po co ten offtop :hyhy:

 

jeszcze raz dziękuje wszystkim za odpowiedzi.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alternator to raz (bo mam 90A). a dwa , że nie jestem audiofilem. oczekuje jedynie mocnego basu.

 

acha, czyli 90A to mały altek ? to co mają powiedzieć osoby co posiadają 50-60A ?

 

Skoro nie jesteś audiofilem i uważasz ze masz słaby alternator to czemu niechces klasy D ???? Może klasę A w takim wypadku ?? :rotfl:

 

kolega chyba niestety nie czytał o nich :rotfl:

No ale cóż nie będziemy go uświadamiać na siłę :hyhy:

 

Jeszcze raz powtórzę - bierz tego ESX !! no chyba że ktoś Ci ściągnie jakiegoś mocnego 2 kanałowego Eton-a z DE ... ale Ty nie chcesz jakości ... więc to też odpada ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie w Twojej kasie mam do zaproponowania piec który ma mierzone 974W@ 1,33ohm i 13,5V

 

W 1 ohm pewnie wiecej...

 

Moja porpozycja to BM PSX d1 w nowszej budzie

http://amp-performance.de/284-BM-Audio-PSX-D1.html

 

czyli BM Z-m1

 

http://img691.imageshack.us/gal.php?g=899460959.jpg

 

 

Co do ceny pewnie jestesmy sie w stanie dogadac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...