Skocz do zawartości

sonic 10 i wzmacniacz (?)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A może tak trochę więcej konkretów, co hmmm ??

Tutaj nikt Ci nie wywróży, w jakim aucie to będzie grać, jakiej muzyki słuchasz, czego oczekujesz od suba ??

Dobrze by było jakbyś dopisał też: jaką posiadasz jednostkę, co gra z przodu i czym to zasilasz ??

Potem możemy udzielać Ci frasujących i trapiących Cie odpowiedzi :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem co ma jednostka sterująca,i całą reszta tych niepotrzebnych informacji. chciałem tylko dowiedziec się jakim piecem zasile ten głosnik. nie mam zamiaru startowac w zawodach ... ale nic. słucham rapu, obudowa szczelinowa (planuje ją zestroic na 40 hz).jednostka sterujaca pioneer (nie wiem jaki dokładnie) przody to hertze dsk 160 podłączone pod radio ( w przyszłości planuje dac jakieś tyły i hertze podpiąc pod jakiś piec).

samochód to seat ibiza.

kupiłem sonica tak wiec samo się nasówa że oczekuje mocnego basu masującego plecy.

 

tak więc jakie wzmacniacze proponujecie ? :( chodzi o konkretne modele :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem co ma jednostka sterująca,i całą reszta tych niepotrzebnych informacji

 

Ma, dużo ma do gadania.

 

tak więc jakie wzmacniacze proponujecie ? :( chodzi o konkretne modele :(

 

Takim samym sposobem, skoro nie oczekujesz nic więcej poza masażem pleców, to kup sobie SinusLive'a SL500, powinno styknąć Sonicowi, fakt kontroli zero, spory pobór prądu, ale grać będzie :hyhy::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie boschmann xr999 (od razu miał bym zasilanie na przód) .

 

 

Zasil tego sonica buszmenem , pizdzingiem , alepierdem badz innym taki szitem ale jako fan marki błagam nie podlanczch Hertzy pod taki wzmak jak buszmen :rotfl:

 

 

 

Słuchaj skoro szukasz z nowek do 500zł to czego nie kupisz to bedzie szajs wiec wszystko jedno niech sie tylko moc zgadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale raczej wątpie w to, że hehepack, bo prawdopodobnie to jego piec, odda go za taką kasę :rotfl:

 

a jednak :hyhy:

 

zresztą 550 to ja moge dac z przesyłką.

 

to kupuj tego Buszmena ... ehhh nic nie znajdziesz lepszego, tu masz 1kW prawdziwej mocy przy 1 ohmie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanders156 napisał/a:

Natomiast propozycja maxtz, bardzo dobra

 

 

 

Ale raczej wątpie w to, że hehepack, bo prawdopodobnie to jego piec, odda go za taką kasę :rotfl:

 

"Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Zapraszam na odsłuch w okolicach Rzeszowa. Nowy na stronie producenta kosztował 715 Euro. Cena jaka mnie interesuje to 550 zł."

 

 

Proponuje czytac co ludzie pisza :hyhy: Zamiast dywagowac za ile pojdzie i czy sprzeda wystarczy napisac PW moze ty cos dolorzysz on cos opusci spotkacie sie w pol drogi i bedziesz mial dobry sprzet..... a jak nie to faktycznie kup co kolwiek zeby mialo w 1ohm te 600wat + i ok , ale jak pytasz o rade to ja dostales :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale raczej wątpie w to, że hehepack, bo prawdopodobnie to jego piec, odda go za taką kasę

Nie wiem czyj jet ten piec ale dla mnie jak ktoś wystawia aukcję od kwoty X to wedłóg mnie jest to kwota minimalna za jaką chce oddać sprzęt :rotfl: Jeżeli jest inaczej to dla mnie jest nie poważnym sprzedawcą :(

 

Ps.

terrorsiejem, jak byłbyś zainteresowany takim wzmakiem to wiem gdzie byłby za podobne pieniądze (jak coś to na PW dam Ci kontakt) :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SinusLive

- http://www.allegro.pl/ite...dobry_stan.html

nie wiem czy mocowo nie braknie, nawet przy 1Ohm :hyhy:

 

Hifonics

- http://www.allegro.pl/ite...0w_sprawny.html

lepsze rozwiązanie, ciekawe czy ma tyle mocy co na papierze :rotfl:

 

 

Jedna jak i druga propozycja kiepka sinusa to nawet nie ma co komentowac a hifonics jednak sonic pewnie chcialby wiecej ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy ten hifonics to taka kiepska propozycja ? :rotfl:

 

 

Dobra szkoda czasu.... tylko tak z ciekawosci wiesz od jhakiej mocy dopiero zaczyna grac sonic ?? Miales kontak z tym piecem czy jest dobry bo tani ??

 

Ja koncze narazie

 

1.tak wiem, miałem do czynienia z sonikiem (kupiłem go od bardzo dobrego kumpla)

2.nie miałem, zapewne ty też nie, jednak miałem przyjemnośc odsłuchu innych piecy hilfonicsa i napewno jest to propozycja bijaca na głowę pozostałem wymienione w tym temacie pozycje.

3.narazie i tak twoje posty niczego nie wnoszą oprócz tego że podbudowujesz swoje ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...