Skocz do zawartości

dobre radio do 650zl:ALPINE ,SONY, Clarion + inne


Matek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

strasznie ciężko mi się zdecydować na radio... zależy mi na jakości dźwięku... muzyki słucham rożnej od trance od klasyka. głośniki zamówiłem Helix Dark Blue i do tego chciałbym jakieś dobre radio na razie bez wzmacniacza ( planów na rozbudowę na razie nie ma, zestaw ma być dobry i przyjemny do słuchania a nie do wygrywania zawodów CA Wink ) ...myślałem nad:

 

ALPINE CDA-7893R używane 450zl

Alpine CDA 9813 R używane 550zl

SONY CDX-GT630UI nowe 550zl

Clarion DXZ 588rUSB nowy 620zl

CLARION CZ309E nowy 600zl

 

ciężko mi się zdecydować czy kupić jakiś nowy model czy używany w podobnej cenie.... :rotfl: przeglądałem już wiele wypowiedzi i ludzie sobie bardzo chwalą te radia Alpine CDA jednak nie wiem czy warto tyle płacić za używane radio... jakby ktoś mógł doradzić to byłbym bardzo wdzięczny, muszę się zdecydować do jutra bo na piątek radio musi być w samochodzie....

 

pozdrawiam i wesołego jajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod te Helixy to od bidy podejdzie również 9815, jest jedna na allegro.

Jak jednak planujesz kiedyś pobawić się w coś "lepszego" i bardziej jakościowego, to dozbieraj kasę i na alle są dwa Nakamichi CD45z, uwierz mi, na przyszłość i nawet teraz, będzie bajera :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nic nie udało mi się załatwić na jutro :( na razie będę jechał na starym jvc albo clarionie zobaczę co będzie grało lepiej. strasznie ciężko mi się zdecydować, chyba poczekam i kupie coś dopiero jak będę miał możliwość sprawdzenia radia osobiście i wtedy zdecyduje. pozdrawiam :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...