Skocz do zawartości

subwoofer blaupunkt GTT1200 MKII kontra skrzynia gms 250


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie, zastanawiam się jaki głośnik z tych 2 zakupić, wzmacniacz już mam blaupunkt gta 2 special mk II, spotkałem się wiele razy z negatywnymi opiniami co do tego subwoofer'a blaupunkt GTT1200 MKII, czy to są prawdziwe opinie. No więc słyszałem ją u kumpla w renault clio i szczerze masuje plecki, nawet mi się podoba, może dlatego że nigdy nie słyszałem jeszcze prawdziwego zestawu CA, no więc czy z tej skrzyni gms 250 mogę spodziewać się lepszego basu i jakości dźwięku czy niestety przegra??? Tutaj podaję link do tej skrzyni gms 967493394

Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaupunkta słyszalem, kiszka taka ze masakra, nie słyszalem za to tego gms'a ale na logike biorąc skoro pare osób na tym forum sie wypowiadali ok jak za te pieniądze i wogóle o tym przetworniku, którzy sie znają na rzeczy i mieli nie 1 suba testowanego wiec cos w tym musi być, a wiec logicznie dedukując, tak, lepiej zagra tzn przyjemniej, mocowo ? hmm blaupunkt ma 200 rms a gms 150, nie wiem czemu ale jak na te 200 rms blaupunkt wogóle nie gra... jak dla mnie lipny jest, bralbym gms'a w ciemno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zupelnie wystarczy z reszta z peiyinga tez , to nie takie moce i jakosc sprzetu zeby dyskfalifikowac nie firmowe kable lepiej sie skup na nie najgorszej sygnalowce a zasilanie jakie bedzie takie wystarczy :hyhy: A i tez bym bral GMS z reszta jak sobie wpiszesz w szukajke to znajdziesz nie taki stary temat zalorzony przezemnie na temat tego suba , pare osob go sluchajacych sie wypowiadalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj dla spokoju 20mm a po za tym gdzies na forum masz wykres jakie kabelki dac

 

 

Nie dla spokoju lecz dla marnotrawstwa , ewentualnie na przyszlosc ale nie badzmy smieszni ze piecyk 200wayt potrzebuje 20mm2 jestem prawie pewny ze 8mm2 moglo by starczyc od biedy to 10mm2 to juz jest na zapas , 16mm2 to juz wystarcza dla piecy ponad 2x mocniejszych a 20mm2 to juz mysle ze do mocy okolo 500wat w gore a tu mamy blaupunkta ktory moze w powiewach generuje 200wat :hyhy: Wiec nie popadajmy w skrajnosci bo zaraz do 400watowych piecow bedziemy montowac 35mm2 , mam obciazone wszystkie kanaly przy mocy 2x85wat + 1x225 kable 16mm2 nie spadki supelnie w normie na wszystkich wlanczonych odbiormnikach i glosnosci na 2/3 13,5 V oczywsicie przy uderzeniu basu +/- 0,3V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badzmy smieszni ze piecyk 200wayt potrzebuje 20mm2 jestem prawie pewny ze 8mm2 moglo by starczyc od biedy to 10mm2 to juz jest na zapas

 

Manual do audisona lr 132 (2x95w rms przy 13,5V ) podaje "długość 4/5m kabelek > 8mm2 , a przy 300w rms na mostku 17mm2 starczy" ..czyżby nie wiedzieli co piszą? Panowie bez przesady ... na kablach "nadwymiarowych" zarabiają tylko producenci kabli :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...