Skocz do zawartości

Wzmacniacz mxm xt-5500


gorgo9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nabyłem taki wzmacniacz nizej jego dane:

 

MAX 4 Ohm 4x 100 + 1x 250

MAX 2 Ohm 4x 150 + 1x 350

MAX 4 Ohm bridged 2x 300 + 1x 350

RMS 4 Ohm 4x 50 + 1x 125

RMS 2 Ohm 4x 70 + 1x 160

RMS 4 Ohm bridged 2x 150 + 1x 125

RMS power measures : 13.8 Volt

RMS. signal type : 1 kHz

RMS at THD: 0.5%

Input sensitivity low level: 200mV - 6.0 V

S/N Ratio: >90dB

Frequency response: 35 Hz 45.000 Hz

THD: <0.05%

Channel separation > 60dB

Low and high pass: 40 300 Hz / 12dB

Subsonic filter: 20 Hz 150 Hz / 24dB

Damping factor >100

Dimensions: 244 x 61 x 404 mm

 

Mam kilka pytań. Odnośnie wyjscia na suba jakiego kupić suba np.. obecnie mam bandpassa sinuslive b25d i jest naprawde fajnie ,mowa o tym ze aktualnie gra pod wzmakiem firmy "noname".. ( auto vectra b combi polift ) . Czy ten wzmacniacz bedzie dobry na dalsza rozbudowe car audio czy czegoś mu brakuje ? :niepewny:

Czekam na dobre rady Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po suchych danych to można czkawki dostać a nie konkluzji jak to zagra - przydał by się przepitka z odsluchu a z tym będzie ciężko bo jak kolega wyżej wspomniał ciężko będzie znaleźć kogoś kto to macal uchem. Podłącz i zobacz ( usłysz ) - potem podziel się spostrzezeniami dla przyszłych pokoleń :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem i poszperałem i co znalazłem ,że jest to odpowiednik Sinuslive XT5500 (parametry te same wyglad ,kolor) pod inna nazwą :kwasny: tak że teraz coś odnośnie tego Sinuslive by sie przydało z tym to juz raczej miał ktoś styczność :D

 

Podłaczyłem tą tube sinusive b25d i powiem ,że daje rade z tym ,że trzeba to dobrze wyregulować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań. Odnośnie wyjscia na suba jakiego kupić suba np.. obecnie mam bandpassa sinuslive b25d i jest naprawde fajnie ,mowa o tym ze aktualnie gra pod wzmakiem firmy "noname".. ( auto vectra b combi polift ) . Czy ten wzmacniacz bedzie dobry na dalsza rozbudowe car audio czy czegoś mu brakuje ? :D

Czekam na dobre rady Paweł

 

 

Ciezko dobrac suba skoro nie pizesz czego oczekujesz , tak samo ciezko osadzic czy to wzmak ktory podola twoim wymagania bo ..... ich nie znamy , to ty musisz wszystko podpiac o posluchac..... ja bym nie kupowal takiego wynalazku bo brzmienie sinuslive mi nie odpowiada , tego akurat nie sluchalem ale takie zdanie sobie wyrobilem.....

 

 

Sub pod ta moc to nie powinno byc nic mocnego bo wzmak nie posiada ani dobrej kontroli ani mocy , nic nie piszesz o radju i glosnikach z przopdu , przewiduje ze z przodu moze grac ta okrutna oplowska seria :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego oczekuje hmmm na pewno nie tego buuum które trwa cały czas jak to jest w tubach. Lubie dobry masaz plecków i soczysty bass. Muzyka jakiej słucham to głowie clubowe kawałki ,czasem hip-hop no i to co graja w radiu jak lece po trasie.

Podłaczyłem ten wzmacniacz u siebie pod tube sinuslive b25d (bandpass) i powiem ,że gra to naprawde dobrze. Nie dawałem na maxa bo nie szło wysiedzieć ale chyba oczekuje troche innego bassu hmmm takiego krótszego chcoiaz ten jest naprawde mocny. Co do reszty aktualnie mam pioneera starego deh-p6000r 4x45w na mosfecie ale czekam na sony cdx-8800 bo gosciu mi naprawia taśme.

Co do reszty zgadza sie mam serie ale juz wiem na co wymieniać bede więc juz tym głowy zawracać nikomu nie mam zamiaru :padam::hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno pod taka moca juz da sie ogarnac GMS 250 ktory ma bardzo przychylne opinie , niestety juz mialem go kupowac ale na testy ale wpadl mi inny zadki i ciekawy budzetowy subik i na wlasne uszy go nie slyszalem , ale podobno w swojej cenie nie ma sobie rownych a cena jest ze tak powiem smieszna , i wlasnie takiego suba bym widzial u ciebie w skrzynce closed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...